Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wezcie przestancie, nie znaliscie ich, dajcie spokoj i umarlym, kierowcy i ich rodzinom, kazdy kto znal Damiana, Pawla i Piotrka ubolewa nad nimi, to jest szok, nie tylko dla rodziny ale i przyjaciol, znajomych, calych Wojslawic, wiec dajcie spokoj, stalo sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
a gdzie ty masz napisane ze wsiedli na wlasne zyczenie co ?? mozesz mi powiedziec jak zapytales ich po wypadku ?? Zgadzam sie zabil i poniesie konsekwencje , ma 18 lat , odpowiada za siebie to niech stawi czola temu co zrobil.Teksty w stylu szkoda kolesia i wogole ?/ Ludzie co z wami odkad placzecie za losem zabojcy ??? nawet gdyby nie zabil swoich kumpli to mogl zabic kazdego innego poieszego lub kierowce na drodze !!! Zamykac na 10 lat i odbierac uprawnienia na 15!!! a pozniej......a pozniej to juz nikt sie nie przejmuje nimi poprostu.
nie pewnie wcale się nie znali i pewnie nie widzieli, że on pije, a później nie byli świadomi tego że będą jechać z pijanym- weź człowieku ogarnij się trochę. Nikt nikogo nie broni, kierowca jest winien i poniesie na pewno karę i nie musi być nigdzie napisane, że wsiedli do tego auta bo chcieli, bo chyba ich nikt nie zmuszał co nie, czy może wiesz lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wku***ony dawaj namiar na siebie to sie spotkamy i wymienimy zdania w cztery oczy jak chcesz ja nie widze problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[to wku***ony dawaj namiar na siebie to sie spotkamy i wymienimy zdania w cztery oczy jak chcesz ja nie widze problemu [/quote] Weź widły buraczany wioskowy dzieciorobie i zapird*** do obory gnój przerzucać.Z tego co piszesz wnioskuję że i do tego brak ci kwalifikacji,no ale w oborze to chyba nikt cię nie wylegitymuje.Na drzewo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińczyk napisał:
to wku***ony dawaj namiar na siebie to sie spotkamy i wymienimy zdania w cztery oczy jak chcesz ja nie widze problemu
wejdz na wp.pl czat pokoj lublin bede pod tym sammym nickiem , z przyjemnoscia czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj weźcie wy się zastanówcie!!! za kierownicą siedzieć mógł każdy z nich siedział Piotrek bo najmniej wypił... i gdyby nie ten cholerny próg zwalniający może by żyli....."wkurzony" teraz zamiast gadać głupoty to się kurde zastanów nad sobą nie znasz sytuacji więc się nie wypowiadaj!!!! myślisz że gdyby wiedział jak ten powrót się skończy to zgodził by się kierować?!! stało się a on sam walczy teraz o życie!! jak masz tak pisać nie pisz wogóle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze,niech mi ktoś napisze tu w końcu na którym to skrzyżowaniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na żadnym skrzyżowaniu,na prostej drodze, na przeciwko starego młyna,jest tylko jedno drzewo,i to własnie to drzewo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu widzę znak wydzielający pas do skretu w lewo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekaj,już widzę,to tuż przed "Chełm-Miasto"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
na zdjęciu widzę znak wydzielający pas do skretu w lewo...
To jest zjazd na parking koło dworca chełm miasto,jest tam też postój taksóweczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki ! Mam do was około 10 tys kilometrów,i nie byłem w Chełmie od 15 lat,ale to moje miasto urodzenia i ma stałe miejsce w moim sercu ! Tą uliczką w dół(obok taksówek) dojeżdzało się kiedyś do miejsca stacjonowania ZOMO-tuż obok Uherki:)Kiedyś na wagarach na łąkach- nas zawineli:) Dawne czasy ! Pozdro ziomale !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy durnie, nie było tam dwóch Pawłów jakbyście nie zauwazyli, to jest zwykłe kłamstwo. Dziwne ze jest juz sprawca skoro z jedynym, który przezył to policja jeszcze nie rozmawiała gdyz zostało to zabronione przez lekarzy sprawujacy opieke nad Nim. Więc generalnie prosze sie odpier***ic i darowac sobie zbedne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz być z głębokiej wsi gdzie formułowanie jasnych wypowiedzi jest sztuką nieznaną ! Ale krótko O CI CHODZI ??? Nie byli pijani ??? Kierowca nie był pijany ? Żyją tylko udawali zmarłych ? O co kaman ? Jak miał burek na imię ? Co kogo obchodzi jak miał burek na imię ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest zjazd na parking tylko skręt do domu od razu za wysepką,a nie żadnym progiem zwalniającym. We wcześniejszym temacie napisałem, że wygląda tak jakby wpadli już bokiem na pas zieleni, ale chyba wyrzuciło ich na środek i uciekali przed wysepką, kierowca za mocno dokręcił i złapał krawężnik i auto poszło bokiem. Kilka rzeczy się nałożyło i niestety. Po raz kolejny napisze, szkoda chłopaków, nie róbcie tutaj miejsca do awantur, młodzi wyciągnijcie wnioski i pamiętajcie, a Ci starsi tłumaczcie normalnie i pokażcie dorosłość. Wyzywanie od gnoji i pojebów nie wiele da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pomyslcie co piszecie!! skoro wsiedli do samochodu to ufali kierowcy!! zamiast wypisywac na głupim forum pomódlcie się za Pawła[*] i Damiana[*],wielka tragedia sie stała ale takie wypisywanie i obarczanie winna zycia im nie wróci!! pomyslcie co czuje rodzinna Pawła,Damian i Piotrka jak wypisujecie te wszystkie glupoty. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze nie wiecie, ale na sasiednim forum juz wszystko zostalo powiedziane, po co zaczynac wszystko od poczatku tutaj?? =/ nudzi sie wam?? kierowca jest winny, idzie siedziec, kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Tragedia wszystkich.... 2 młodych 19-latków, przed którymi było życie, tragedia ich rodzin.... stracili dzieci, tragedia kierowcy... W wieku 18 lat przez ki lka butelek piwa, przez głupotę zmarnował sobie najpiękniejsze lata życia i będzie musiał żyć ze świadomością zabicia kolegów.... tragedia rodziców kierowcy. Ciekawe jak szybko i czy w ogóle dojdą do siebie po tym jak ...hmmm dali zabójcy narzędzie zbrodni.... Komentarze obrażające i pełne nienawiści nie wiem czemu lub komu mają służyć. Jedno wiem na pewno. Po przeczytaniu Twojego komentarza mogę Ci powiedzieć kim jesteś... Współczuję wszystkim których ta tragedia dotknęła.
Ilu z czytających te komentarze nigdy nie wsiadła za kierownicę po pijaku, albo nie przekroczyła żadnego przepisu drogowego? Jestem pewien że spełniających tylko te 2 warunki nie ma zbyt wielu. Współczuję rodzinom ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 napisał:
oj weźcie wy się zastanówcie!!! za kierownicą siedzieć mógł każdy z nich siedział Piotrek bo najmniej wypił... i gdyby nie ten cholerny próg zwalniający może by żyli....."wkurzony" teraz zamiast gadać głupoty to się kurde zastanów nad sobą nie znasz sytuacji więc się nie wypowiadaj!!!! myślisz że gdyby wiedział jak ten powrót się skończy to zgodził by się kierować?!! stało się a on sam walczy teraz o życie!! jak masz tak pisać nie pisz wogóle!!!
My przeciwieństwie do Ciebie myślimy, pusta lalo. Ciekawe czy gdybyś jechała z nimi tym autem to Twoi rodzice komentowali by to wydarzenie tak jak Ty "gdyby nie ten cholerny próg zwalniający może by żyli", to nic przecież kierował najmniej pijany. Jesteś totalnym zerem dającym przyzwolenie na jazdę po pijaku, przez takich oszołomów giną niewinni ludzie. A tłumaczenie sobie, że inni jeżdżą po piwie to żadne wytłumaczenie. Głupota innych nie usprawiedliwia własnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Ludzie pomyslcie co piszecie!! skoro wsiedli do samochodu to ufali kierowcy!! zamiast wypisywac na głupim forum pomódlcie się za Pawła[*] i Damiana[*],wielka tragedia sie stała ale takie wypisywanie i obarczanie winna zycia im nie wróci!! pomyslcie co czuje rodzinna Pawła,Damian i Piotrka jak wypisujecie te wszystkie glupoty. [*]
Kierowcy? Jakiego k**wa kierowcy? Żeby być kierowcą trzeba mieć uprawnienia do prowadzenia pojazdów a nie tylko zdany egzamin teoretyczny! Myśl raczej co ty piszesz... We łbie mi się to nie mieści jak można wsiąść za kierownice bez prawa jazdy z blisko promilem(jak nie więcej) alkoholu we krwi i tym bardziej nie zadbać o bezpieczeństwo pasażerów. Zresztą dwaj panowie przekonali się dlaczego dobrym nawykiem jest zapinanie pasów bezpieczeństwa... Szkoda że nie wykorzystają już tego na przyszłość. Ubolewam nad głupotą całej trójki. PS. A ty dalej stawiaj sobie te pseudo znicze, tylko nie zapomnij narysować na grobie takiego jednego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...