Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dajcie nam w spokoju pochować tych, którzy odeszli!!! a kierowcą niech zajmie się sąd, a nie Wy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAŁEM ICH BARDZO DOBRZE TRZE...ZAMIAST SIE POPMODLIC ZA NICH ALBO PRZYNAJMNIEJ POMILCZEC W ZAŁOBIE TO SIE CISNIECIE NA WZAJEM ZAL WAS LUDZISKA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się wielka tragedia. Każdy wypowiadający się ma troche racji- zrobili źle, popełnili błąd itd. tylko że czasu nikt nie cofnie jedyne co może z tego wyniknąć to nauczka dla innych. Ich ten błąd kosztował życie, kierowcę tak naprawdę niewiele mniej bo choć będzie żył to wyrzuty sumienia będzie miał z pewnością wielkie. Ale nie ma sensu obrażanie ich i wypisywanie wyzwisk na ich temat bo to do niczego nie prowadzi. Weźmy po prostu tę naukę do siebie i miejmy trochę empatii, bo choć Ci młodzi ludzie są sobie sami wini to myślę że wcale nie zasłużyli na taką śmierć. Wyrazy współczucia dla rodzin i bliskich. Nie wyobrażam sobie jak poradziłabym sobie na ich miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deprecha napisał:
ooooo trafione o dziesiątke. Zagdzam sie w 100%
BRAWO!!!! mądrrze napisałeś!!! Zgadzam się w 1000%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anima lorro in pace!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie juz spokoj...bo te wasze komentarze nic nie dadza.pomyslcie ze to czytaja ich bracia siostry nawet rodzice.ja ich tylko znalam i lzy mi same leca jak to czytam...jak mozna oczerniac tak ludzi???zal mi jest was...kazdy z nich zawinil to byly emocje.nikt nie wie jak bylo dokladnie wiec nie piszcie takich rzeczy...zgineli piotrka przyjaciele i nawet nie wiecie jak on bedzie sie z tym czul bedzie winil siebie do konca zycia a byc moze cos sobie zrobi bo ja bym nie potrafila zyc ze swiadomoscia ze stracilam dwoch przyjaciol przez siebie...juz wolalabum z nimi zginac...damianie i pawle spoczywajcie wiecznie i czuwajcie nad swoja rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
dajcie juz spokoj...bo te wasze komentarze nic nie dadza.pomyslcie ze to czytaja ich bracia siostry nawet rodzice.ja ich tylko znalam i lzy mi same leca jak to czytam...jak mozna oczerniac tak ludzi???zal mi jest was...kazdy z nich zawinil to byly emocje.nikt nie wie jak bylo dokladnie wiec nie piszcie takich rzeczy...zgineli piotrka przyjaciele i nawet nie wiecie jak on bedzie sie z tym czul bedzie winil siebie do konca zycia a byc moze cos sobie zrobi bo ja bym nie potrafila zyc ze swiadomoscia ze stracilam dwoch przyjaciol przez siebie...juz wolalabum z nimi zginac...damianie i pawle spoczywajcie wiecznie i czuwajcie nad swoja rodzina.
To jest bardzo dobra wypowiedź moim zdaniem. Miejmy nadzieję, że nic sobie Piotrek nie zrobi. Wiem, że ciężko będzie mu żyć z taką świadomością, ale na pewno da sobie radę... Na pewno jego rodzina, przyjaciele, znajomi mu pomogą się po tym wszystkim pozbierać i wgl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając Wasze posty to nachodzą mi na myśl 2 wnioski na Wasz temat.. 1. Albo jesteście super ekstra kierowcami, nic nie macie na sumieniu, nigdy nie byliście u spowiedzi bo nie macie żadnych grzechów i codziennie latacie do kościoła albo.. 2.. jesteście zwykłymi 'napinaczami z gimnazjum' (jak to określił ktoś na górze) i gówno wiece na temat jazdy samochodem a takie posty piszecie dlatego że macie trudne życie i nie radzicie sobie z emocjami.. Ludzie ogarnijcie się, 2 młodych i naprawdę dobrych i miłych chłopaków nie żyje (znałam ich.. nigdy - podkreślam NIGDY nie mieli takich głupich pomysłów, zawsze byli rozsądni ale ten jeden raz zaryzykowali i przepłacili to życiem - a szkoda i to bardzo.. Trzeci z chłopaków w prawdzie żyje,m ale co mu zostało z tego? - Więzienie, strach i zniszczona psychika do końca życia.. Sumienie mu nie wymaże 2 najlepszych kumpli z pamięci.. Więc dajcie już spokój i przestańcie wyzywać siebie nawzajem, bo to już naprawdę staje się nużące..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało ważne napisał:
Czytając Wasze posty to nachodzą mi na myśl 2 wnioski na Wasz temat.. 1. Albo jesteście super ekstra kierowcami, nic nie macie na sumieniu, nigdy nie byliście u spowiedzi bo nie macie żadnych grzechów i codziennie latacie do kościoła albo.. 2.. jesteście zwykłymi 'napinaczami z gimnazjum' (jak to określił ktoś na górze) i gówno wiece na temat jazdy samochodem a takie posty piszecie dlatego że macie trudne życie i nie radzicie sobie z emocjami.. Ludzie ogarnijcie się, 2 młodych i naprawdę dobrych i miłych chłopaków nie żyje (znałam ich.. nigdy - podkreślam NIGDY nie mieli takich głupich pomysłów, zawsze byli rozsądni ale ten jeden raz zaryzykowali i przepłacili to życiem - a szkoda i to bardzo.. Trzeci z chłopaków w prawdzie żyje,m ale co mu zostało z tego? - Więzienie, strach i zniszczona psychika do końca życia.. Sumienie mu nie wymaże 2 najlepszych kumpli z pamięci.. Więc dajcie już spokój i przestańcie wyzywać siebie nawzajem, bo to już naprawdę staje się nużące..
Dodaj jeszcze że nigdy nie pili-to był pierwszy raz, nie jarali, w szkole mieli same szóstki i wzorowe sprawowanie, większość dnia spędzali na pobożnych rozmyślaniach i dobrych uczynkach, a w wolnych chwilach przeprowadzali staruszki przez jezdnię. Kierowca zaś był naprawdę dobrym i doświadczonym kierowcą i nie wiadomo czemu tak się stało, musiała być jakaś awaria w samochodzie. Nie ma co na nich wieszać psów to fakt, ale gloryfikowac też nie ma co. Za głupote się płaci, a oni w tym tygodniu okazali się najgłupsi w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- czy już go zamkli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dodaj jeszcze że nigdy nie pili-to był pierwszy raz, nie jarali, w szkole mieli same szóstki i wzorowe sprawowanie, większość dnia spędzali na pobożnych rozmyślaniach i dobrych uczynkach, a w wolnych chwilach przeprowadzali staruszki przez jezdnię. Kierowca zaś był naprawdę dobrym i doświadczonym kierowcą i nie wiadomo czemu tak się stało, musiała być jakaś awaria w samochodzie. Nie ma co na nich wieszać psów to fakt, ale gloryfikowac też nie ma co. Za głupote się płaci, a oni w tym tygodniu okazali się najgłupsi w Chełmie.
Oszczędź sobie i nam wszystkim tej ironii.. może nie byli świętoszkami ale i w szkole i poza nią byli naprawdę bardzo w porządku.. i wbrew Twoim przekonaniom nie mieli problemów z narkotykami.. Zawinił kierowca - to jest oczywiste, tylko ze nikt nie spodziewał się po nim takiego głupiego zachowania.. Nie chce ich bronić do końca bo jak każdy mieli jakiś swoje małe "grzeszki" ale nie do przesady jak tu piszą inni.. Raz spróbowali i przepłacili życiem przez własną głupotę, więc zakończmy ten temat na tym poście, bo dalsza kontemplacja nie ma najmniejszego sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało ważne napisał:
Raz spróbowali i przepłacili życiem przez własną głupotę
Przecież pisało, że to było ich pierwsze spotkanie z alkoholem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież pisało, że to było ich pierwsze spotkanie z alkoholem
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Pierwszy raz wsiedli do samochodu po poijaku i to sie dla nich źle skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
sam masz du... zamiast łba:) ty tez taki cwaniaczek wiejski co jezdzi po pijaku na dyskoteki jestes fifarafa hahah.Nie napinajcie sie lby tak , zrozumcie jasno i po chlopsku ze koles zabil 2 osoby umyslnie bo wsiadl pijany do auta. po drugie musiala byc predkos okolo 90km/h s60 jest ciezki i od torow nie dalby rady sie rozpedzic szybciej , wiadomo klepany samochod to i blacha slaba , drzw sie wgniotly od strony pasazera masakrycznie widac ze to skladak sprowadzany.Jak juz wasze chlopiece emocje opadna to sie lamusy zastanowcie nad tym , tak ciezko ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogóle nie rozumiem tej dyskusji, interesujcie sie swoim życiem i pamiętajcie że każdy kto wychodzi z domu jest potencjalną ofiarą wypadku. ciekawe co o was wtedy powiedzą inni........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- no w końcu go zamkli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
- no w końcu go zamkli
deb***u..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Women play an Christian Louboutin Ireland important part in modern society. Christian Louboutin Shoes Now many women are going into professions, Christian Louboutin Boots such as medicine, workers in businesses Christian Louboutin Pumps and factories. In addition,positions by men. Christian Louboutin Sandals There are even some businesse progress of modern Christian Louboutin Wedges society.There are, However, still some people assert that men Christian Louboutin Evening are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen Christian Louboutin Wedding are found to be males. Finally,dominated by men only. Christian Louboutin Ankle Boots men should enjoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Problem of Beats By Dre UK Human Population were less than 400 million people on earth.the Diddy Beats By Dre recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused Beats Kobe Bryant many problems. Generally, down to four major Dr Dre Beats Headohones ones.First,a lot of people can't the elements. Third, Beats By Dre Sale in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of Beats By Dre Studio people are illiterate. Therefore, to Beats By Dre Sale UK eliminate these problems, human beings should take Monster Lady Gaga effective measures.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In the Beats By Dre UK developing countries great changes took place in Beats By Dre Sale life expectancy and infant mortality Cheap Beats By Dre in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy Monster Beats By Dr.Dre was very low, while infant mortality ws Beats By Dre very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas Beats By Dre Studio infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but Monster Lady Gaga in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were Beats Kobe Bryant improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger Beats By Dre Sale UK were exposed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...