Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Chełmie. Zginął motocyklista

Utworzony przez Adamek, 18 czerwca 2013 r. o 09:51 Powrót do artykułu
Nieh sie wybijajo bo to deb.le kazdy moturowiec to besmuzg podobno oko mu wyskoczyło i kot zjad,swojo drogo ich powino sie zostawiac na poboczu na pokaz jak konczo cwaniaki jakby tak gnili w rowie toby fajnie bylo i psy besdomne by mieli posiłki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed dwoma tygodniami bylem w Chelmie i jechalem ta wlasnie ulica. Tam nie ma mozliwosci jazdy tak szybkiej, aby grozila smiertelnym wypadkiem. Ja juz niczego nie rozumiem. Na tych dziurach nie da sie pomykac szybciej niz 30 km/h. Chyba, ze upadl tak niefortunnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jejku Adamek , to ty za brednie wypisujesz.......chyba ciebie tak powinni w rowie zostawic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek w rowie mieszka i jest zdesperowany samotnością do tego stopnia że nawet trup motocyklisty byłby w stanie zaspokoić jego pragnienie bliskości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfoja matka wpadla wczoraj i mi du.e lizala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfoja matka wpadla wczoraj i mi du.e lizala
za cienki bolek jesteś żeby przenosić się w za światy , więc pomyliłeś się, za to twojej matce współczuje , do dzisiaj pewnie ma anginę , ile on musiała śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić. a bo bym zapomniał - goń się cwelu i przepraszam wszelkich cwelów za tą okrutną obelgę porównując ich do takiego ścierwa .... adamek rozpędź się a ściana sama ciebie znajdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 31cm szukam młodyh dziewic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek kiedy odpowiesz na zadane ci pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIE KTOŚ JAK TO SIĘ STAŁO,CO TO ZA KOLEŚ BYŁ JAKIM SPRZĘTEM POMYKAŁ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guw.o cie buraku ophodzi idz na psy konfidencie to ci powiedzo ,ty jak muj somsiad wsio hce wiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie?
 
Jakie?
po co sie rodzą i żyją na świecie tekie gnidy jak ty takie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby dymac tfojo matke i cwelic ciebie w odbyt jutro jestem powiec matce zeby ci.e umyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synu kto cie tak skrzywdził i odebrał ci rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby dymac tfojo matke i cwelic ciebie w odbyt jutro jestem powiec matce zeby ci.e umyla
 
Zeby dymac tfojo matke i cwelic ciebie w odbyt jutro jestem powiec matce zeby ci.e umyla
takim deb***om jak ty to pozostaje jedynie wale..e   k..nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reko twej matki a puzniej zlizuje nektar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na koniec tej krotkiej wyiany pogladów na temat twojego zdrowia psychicznego przytoczę ci pewną maksymę ktora mówi że : nie dyskutuj długo z idiotą ponieważ doprowadzi cię do swojego poziomu intelegencji a później pokona przez doświadczenie.  ale ty i tak tego nie zrozumiesz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes bylym ministrantem slowikuw jak pleban duzego ci w ryj pakowal ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek ty chyba jesteś zboczkiem i uprawiasz samogwałt  czy oprócz własnego ptaszka masz jeszcze jakieś inne zainteresowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek jest trolem internetowym jako jedyny na wsi dostal kompa z opieki społecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...