Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Tam z Wojsławic i okolic ktoś normalnie i kulturalnie umie jeździć tak w ogóle? Banda debili w rozpadających się golfach, bmw i innych starych zakażeniach, byle tylko gaz w podłogę, ryk z rynny i bum bum z tuby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze napisałaś.chciał się popisać przed 17tką jak to on potrafi szybko zrobić zakręt, jakie to emocje. zwykły podryw na blachę. a teraz ten drogowy morderca smaży się w piekle za zabicie koleżanki i jeszcze niewinnych osób.pozostawienie na świecie dzieci bez matki. dla mnie to zwykły deb*** i wcale mi go nie szkoda. bardzo dobrze że nie żyje. Niech gnije w ziemi tam gdzie jego miejsce.
Nie wiecie jak było więc nie pier*****e!!! Człowiek nie żyje a wy macie czelność go jeszcze oczerniać!  Pomyślcie 5x zanim coś napiszecie! Nikt z was by nie chciał być w takiej sytuacji! I myśle, że jakby Waszą bliską osobe spotkała taka tragedia na pewno byście tak nie gadali!!! najlepiej swoje durne komentarze zostawcie dla siebie!! Teraz zostaje tylko modlić się za nich wszystkich i współczuć rodzinom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się ośmieszać? Mówi ktoś, że widział jak zapieprza, to co wymyślasz że wiesz? Przyśniło ci się, objawienia jakieś? Ty jak masz wyczucie, to idź do rodziny jednej czy drugiej i siedź z nimi a nie tu i bronisz bezsensownie,,,
Kur**!! Wiem jak było! Skoro nie wiesz to nie pierd**!! Mam na pewno lepsze wyczucie od takich jak Ty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur**!! Wiem jak było! Skoro nie wiesz to nie pierd**!! Mam na pewno lepsze wyczucie od takich jak Ty. 
Taaak, siedziałeś/aś w bagażniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jeździł ha ha ha chyba traktorem jak w gumofilcach gnój na polu roztrząsał. Jakby dobrze jeździł to by gównojad nie zabił niewinnych ludzi. Podejrzewam, że gównojad nie znał też przepisów drogowychi i nie znał się na znakach  gdyż przekroczył dozwoloną prędkość.
zalosnee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejty i tyle. Zawsze znajdą się w internecie osoby, specjaliści i ogólnie najlepsi kierowcy. Polactwo wychodzi. Trzeba dopiec chłopakowi, który nie żyje i obronić się nie może. Nikt nie bierze uwagi na to, że samochód mógł szwankować. A Ludzie co go bronią Don't feed the troll. Szkoda na nich czasu. Trzeba się modlić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejty i tyle. Zawsze znajdą się w internecie osoby, specjaliści i ogólnie najlepsi kierowcy. Polactwo wychodzi. Trzeba dopiec chłopakowi, który nie żyje i obronić się nie może. Nikt nie bierze uwagi na to, że samochód mógł szwankować. A Ludzie co go bronią Don't feed the troll. Szkoda na nich czasu. Trzeba się modlić 
ta usterka w samochodach jest częsta,pedał gazu szwankuje.Wspóczuję rodzinom,tym,którzy zostali i tym dzieciom pozostawionym bez matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejty i tyle. Zawsze znajdą się w internecie osoby, specjaliści i ogólnie najlepsi kierowcy. Polactwo wychodzi. Trzeba dopiec chłopakowi, który nie żyje i obronić się nie może. Nikt nie bierze uwagi na to, że samochód mógł szwankować. A Ludzie co go bronią Don't feed the troll. Szkoda na nich czasu. Trzeba się modlić 
ta usterka w samochodach jest częsta,pedał gazu szwankuje.Wspóczuję rodzinom,tym,którzy zostali i tym dzieciom pozostawionym bez matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne są wpisy tych obroncow tego mlodocianego kierowcy. i nie piszcie glupot, ze kazdy moglby byc na jego miejscu bo to nieprawda. większość kierowców ma jednak rozum i potrafi dostosowac predkosc do warunkow, i potrafi jezdzic bezpiecznie temu kierowcy najwidoczniej zabraklo rozwagi. sumienie bedzie go meczyc do konca zycia, ze smierc poniosly dwie osoby, mlode osoby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku on nie jechał z taką prędkością! Jechał max 90km/h.. Ty nie musisz opisywać jak było bo po co to wszyscy maja wiedzieć?! Ja wiem lepiej jak to wszystko wyglądało! Lepiej się za nich pomódl bo życia już im Twoje durne pisanie nie zwróci!! Nie wiesz jakim był kierowcą, nie wiesz też czy przypadkiem w samochodzie coś się nie stało!!! Tak naprawdę NIC NIE WIESZ!!! 
bronisz mordercy kretynie, więc może byś już się zamknął ! dzięki Bogu, że ten deb*** już nie żyje, będzie bezpieczniej, szkoda tylko że zabrał ze sobą dwie niewinne osoby :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne są wpisy tych obroncow tego mlodocianego kierowcy. i nie piszcie glupot, ze kazdy moglby byc na jego miejscu bo to nieprawda. większość kierowców ma jednak rozum i potrafi dostosowac predkosc do warunkow, i potrafi jezdzic bezpiecznie temu kierowcy najwidoczniej zabraklo rozwagi. sumienie bedzie go meczyc do konca zycia, ze smierc poniosly dwie osoby, mlode osoby!
Co Ty człowieku pierdo****!!! Kierowca nie żyje! Nie możecie zrozumieć, że w samochodzie mogło coś szfankować?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty człowieku pierdo****!!! Kierowca nie żyje! Nie możecie zrozumieć, że w samochodzie mogło coś szfankować?!
Mogło - mózg kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Człowieku on nie jechał z taką prędkością! Jechał max 90km/h.. Ty nie musisz opisywać jak było bo po co to wszyscy maja wiedzieć?! Ja wiem lepiej jak to wszystko wyglądało! Lepiej się za nich pomódl bo życia już im Twoje durne pisanie nie zwróci!! Nie wiesz jakim był kierowcą, nie wiesz też czy przypadkiem w samochodzie coś się nie stało!!! Tak naprawdę NIC NIE WIESZ!!! 
ty widzę wiesz najwięcej!przestań go bronić,ciekawe czy tak samo byś szczekał,jakby ci matke albo dzieci powybijał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi i ich brak wyczucia... Ja znałam osobiście kierowce volvo baaardzo dobrze, nigdy nie miałam zastrzeżeń co do jego jazdy, ŻADEN z jego znajomych nigdy nie bał wsiąść się z nim za kierownice, powierzali mu również swoje auta bez żadnych obaw. Bo był naprawdę dobry kierowcą, tak naprawdę każdy z was co dziennie przekracza prędkość, kogo tak np. obchodzi, że jest ograniczenie, 80% ludzi zwalnia tylko przed fotoradarem, a zaraz za nim przekracza podwójnie prędkość. Jasne, że nikt nie pochwali go za to, że prawdopodobnie z jego winy nie żyją 3 młode osoby, ALE On tego nie chciał, przecież też chciał żyć, nikt z was nie widział tego wypadku, nie wiecie co było przyczyną, samochód to tylko samochód, każdego z nas może zawieść. I jestem przekonana, że gdyby tylko mógł zrobił by wszystko by uratować sytuację. A NAWET JEŚLI wina leży po jego stronie, to nie zapominajcie, że miał wielu bliskich, rodzina jest w rozpaczy, uszanujcie chociażby to. I się idioci nie dziwicie, że bliskie osoby go bronią, bo znaliśmy go latami, to był wyjątkowo dobry chłopak, ale gdyby nie wasze durne oskarżenia w jego kierunku, to nie byłoby naszych w jego obronie. Po prostu to przemilczcie. On na pewno wolałby żyć i na pewno nie chciał zabrać tego życia też innym. Ogarnijcie się ludzie, to jest tragedia wielu rodzin, nie temat do kłótni, bo sami spójrzcie na siebie, kto z ręką na sercu może stanąć i powiedzieć "TAK, ja jeżdżę przepisowo, zawsze i nieugięcie"... puknijcie się wszyscy, On też był młody i nie prosił się o śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi i ich brak wyczucia... Ja znałam osobiście kierowce volvo baaardzo dobrze, nigdy nie miałam zastrzeżeń co do jego jazdy, ŻADEN z jego znajomych nigdy nie bał wsiąść się z nim za kierownice, powierzali mu również swoje auta bez żadnych obaw. Bo był naprawdę dobry kierowcą, tak naprawdę każdy z was co dziennie przekracza prędkość, kogo tak np. obchodzi, że jest ograniczenie, 80% ludzi zwalnia tylko przed fotoradarem, a zaraz za nim przekracza podwójnie prędkość. Jasne, że nikt nie pochwali go za to, że prawdopodobnie z jego winy nie żyją 3 młode osoby, ALE On tego nie chciał, przecież też chciał żyć, nikt z was nie widział tego wypadku, nie wiecie co było przyczyną, samochód to tylko samochód, każdego z nas może zawieść. I jestem przekonana, że gdyby tylko mógł zrobił by wszystko by uratować sytuację. A NAWET JEŚLI wina leży po jego stronie, to nie zapominajcie, że miał wielu bliskich, rodzina jest w rozpaczy, uszanujcie chociażby to. I się idioci nie dziwicie, że bliskie osoby go bronią, bo znaliśmy go latami, to był wyjątkowo dobry chłopak, ale gdyby nie wasze durne oskarżenia w jego kierunku, to nie byłoby naszych w jego obronie. Po prostu to przemilczcie. On na pewno wolałby żyć i na pewno nie chciał zabrać tego życia też innym. Ogarnijcie się ludzie, to jest tragedia wielu rodzin, nie temat do kłótni, bo sami spójrzcie na siebie, kto z ręką na sercu może stanąć i powiedzieć "TAK, ja jeżdżę przepisowo, zawsze i nieugięcie"... puknijcie się wszyscy, On też był młody i nie prosił się o śmierć...
Prosił. Tak jak i ja proszę, gdy zapier***am,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi i ich brak wyczucia... Ja znałam osobiście kierowce volvo baaardzo dobrze, nigdy nie miałam zastrzeżeń co do jego jazdy, ŻADEN z jego znajomych nigdy nie bał wsiąść się z nim za kierownice, powierzali mu również swoje auta bez żadnych obaw. Bo był naprawdę dobry kierowcą, tak naprawdę każdy z was co dziennie przekracza prędkość, kogo tak np. obchodzi, że jest ograniczenie, 80% ludzi zwalnia tylko przed fotoradarem, a zaraz za nim przekracza podwójnie prędkość. Jasne, że nikt nie pochwali go za to, że prawdopodobnie z jego winy nie żyją 3 młode osoby, ALE On tego nie chciał, przecież też chciał żyć, nikt z was nie widział tego wypadku, nie wiecie co było przyczyną, samochód to tylko samochód, każdego z nas może zawieść. I jestem przekonana, że gdyby tylko mógł zrobił by wszystko by uratować sytuację. A NAWET JEŚLI wina leży po jego stronie, to nie zapominajcie, że miał wielu bliskich, rodzina jest w rozpaczy, uszanujcie chociażby to. I się idioci nie dziwicie, że bliskie osoby go bronią, bo znaliśmy go latami, to był wyjątkowo dobry chłopak, ale gdyby nie wasze durne oskarżenia w jego kierunku, to nie byłoby naszych w jego obronie. Po prostu to przemilczcie. On na pewno wolałby żyć i na pewno nie chciał zabrać tego życia też innym. Ogarnijcie się ludzie, to jest tragedia wielu rodzin, nie temat do kłótni, bo sami spójrzcie na siebie, kto z ręką na sercu może stanąć i powiedzieć "TAK, ja jeżdżę przepisowo, zawsze i nieugięcie"... puknijcie się wszyscy, On też był młody i nie prosił się o śmierć...
Przecież widać na załączonym przykładzie że młokos kozakował regularnie, ( z Chełma do Wojsławic w 9 minut,) narażając (nic nie usprawiedliwia ) życie innych. Jego mi nie żal. Nikt go nie powinien usprawiedliwiać bo tego się nie da usprawiedliwić. To morderca tak, morderca. Zrobił to bo był głupi. Komisja śledcza i Macierewicz tu nic nie zmieni, był głupi jest winien. Równy jest innym podobnym zbrodniarzom. Szkoda tylko ofiar dzieci matek. Szkoda też tych którzy go tu bronią, oby zrozumieli ze takie przyzwolenia na rosyjską ruletkę źle się kończy wcześniej czy później. Każdego z nas mógł idiota zabić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać na załączonym przykładzie że młokos kozakował regularnie, ( z Chełma do Wojsławic w 9 minut,) narażając (nic nie usprawiedliwia ) życie innych. Jego mi nie żal. Nikt go nie powinien usprawiedliwiać bo tego się nie da usprawiedliwić. To morderca tak, morderca. Zrobił to bo był głupi. Komisja śledcza i Macierewicz tu nic nie zmieni, był głupi jest winien. Równy jest innym podobnym zbrodniarzom. Szkoda tylko ofiar dzieci matek. Szkoda też tych którzy go tu bronią, oby zrozumieli ze takie przyzwolenia na rosyjską ruletkę źle się kończy wcześniej czy później. Każdego z nas mógł idiota zabić....
Egzakli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać na załączonym przykładzie że młokos kozakował regularnie, ( z Chełma do Wojsławic w 9 minut,) narażając (nic nie usprawiedliwia ) życie innych. Jego mi nie żal. Nikt go nie powinien usprawiedliwiać bo tego się nie da usprawiedliwić. To morderca tak, morderca. Zrobił to bo był głupi. Komisja śledcza i Macierewicz tu nic nie zmieni, był głupi jest winien. Równy jest innym podobnym zbrodniarzom. Szkoda tylko ofiar dzieci matek. Szkoda też tych którzy go tu bronią, oby zrozumieli ze takie przyzwolenia na rosyjską ruletkę źle się kończy wcześniej czy później. Każdego z nas mógł idiota zabić....
Jesteś idiotą! Jeśli oczekujesz odpowiedzi typu "dobrze, że mój przyjaciel nie żyje, w końcu należało mu się" . KRETYNIE, jego życie to nie była tylko jazda samochodem, on przez swoje 21 lata zostawił wspomnienia, rodzinę, przyjaciół którzy teraz cierpią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosił. Tak jak i ja proszę, gdy zapier***am,,,
W takim razie wg niektórych tu udzielających się powinieneś gnić w ziemi, bo jesteś idiotą, który zapier***a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie wg niektórych tu udzielających się powinieneś gnić w ziemi, bo jesteś idiotą, który zapier***a.
Tylko ci udzielający się powinni wiedzieć, że są do zapier***ania odpowiednie miejsca. Nie kawałek lepszego asfaltu w zabudowanym z ekipa w fotelach trzymająca się kurczowo drzwi. Zapierdalam, bo lubię i nie mogę bez tego żyć, może to i głupie, może będę gnił pod ziemią, fakt. Ale robię to sam i na torze, nikogo oprócz siebie nie narażam. W życiu codziennym wożę rodzinę, dzieci i potrafię jeździć przepisowo. Parę złotych i można się wyżyć w miarę bezpiecznie, przy tym trochę porywalizować. Rajdowych amatorów wyścigów dróg publicznych - TĘPIĆ, albo wytępią się sami zabierając przy tym niewinnych. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...