Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Jakie 90??? Specjalnie wczoraj wskakiwałem w ten zakręt 110 i bez żadnego problemu więc nie piszcie takich durnot!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuje osób które widziały lub były świadkami tej strasznej i jak bardzo bolesnej tragedii zarówno dla mnie jak dla mojego szwagra, siostrzeńców, rodziców, a także całej rodziny i przyjaciół!!!! Proszę o pilny kontakt 733-517-272  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Was czytam to mi ręce opadają. Jeden wielki bełkot jak na straganie i żadnych konstruktywnych wniosków. Osądzanie nic nam nie da. Trzeba zapobiegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i w samochodzie coś się stało - tego akurat nikt nie wyklucza - ale prawdą jest, że gdyby jechał max. 90 km/h to nie zmiażdżyłby 2 samochodów - Volvo (marki, która uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych marek świata) oraz Skody. Te samochody to nie jak dawne Trabanty zrobione z plastiku ale stalowe. I zauważ, że ani poduszki powietrzne nie pomogły ani też systemy bezpieczeństwa typu wzmocnione drzwi itp. Od znajomego wiem, że Straż musiałą rozcinać Volvo aby wyciągnąć poszkodowanych, a stal tak się nie gnie przy max. 90 km/h.
Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.
 
Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.
Masz problemy z logiką. Prędkość skody nie ma tutaj nic do rzeczy, to nie było zderzenie czołowe! Nie siej zamętu, nie mając pojęcia o sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Was czytam to mi ręce opadają. Jeden wielki bełkot jak na straganie i żadnych konstruktywnych wniosków. Osądzanie nic nam nie da. Trzeba zapobiegać.
Taaa... najlepiej wypuśćmy na wolność wszystkich skazańców. Tym zachęcimy resztę społeczeństwa do życia zgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 
 
Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 
Gdyby był ostrożnym kierowcą nie doprowadził by do wypadku i nie zginęły by przez niego dwie osoby i on sam. I nie piszcie proszę, że trzeba go znać żeby oceniać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE JEZDZIL NA DWOCH GAZACH 1 PROMIL ALKOCHOLU WE KRWI deb*** MIAL I TO TY ZAMKNIJ MORDE BO TAKI SZUMACHER ZABIL MATKE DZIECIOM
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOLNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...