Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w m. Kołacze. Zginęły trzy osoby (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2013 r. o 12:08 Powrót do artykułu
jxxx napisał:
czytajac te komentarze to widze ze niektorzy maja problemy z czytania ze zrozumieniem... podano wiek ofiar smiertelnych ale nie podano kto prowadzil auto wiec po jakiego groma te niepotrzebne komentarze... a te epietety z Parkinsonem i Alzhejmerem sa zbedne... bo piszesz jak dzieciak... a byc moze kiedys ciebie te choroby dotkna i byc moze tez bedziesz prowadzil auto... i jakie znaczenie ma marka samochodu albo jego wiek... jesli ktos jedzie z "glowa" dojedzie szczesliwie do kazdego celu... bez wzgledu na to czy jedzie nowym "wypasionym" autem czy tez starszym "gorszym"... komentarze niektorych sa naprawde zenujace i swiadcza o ich poziomie intelektualnym...
Ale ty poje***cem jesteś,twój wpis świadczy o twoim deb***iźmie .........jak wół jest napisane "76 letni kierowca daihatsu i jego 73 letnia żona" Zanim coś napiszesz i się ośmieszysz ośle to przeczytaj tekst ze 4 razy. Fakt faktem że dziadzio w tym wieku to tylko furmanką powinien powozić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez starucha ludzie lezą w szpitalu.Powinna w Polsce wejść ustawa że po skończeniu 65 lat jest zakaz prowadzenia pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
76 lat i za kierownice??? Na roraty i to najlepiej do Torunia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek 33 napisał:
Ale ty poje***cem jesteś,twój wpis świadczy o twoim deb***iźmie .........jak wół jest napisane "76 letni kierowca daihatsu i jego 73 letnia żona" Zanim coś napiszesz i się ośmieszysz ośle to przeczytaj tekst ze 4 razy. Fakt faktem że dziadzio w tym wieku to tylko furmanką powinien powozić.
Zanim kogoś zaczniesz kogoś obrażać to sam przeczytaj 20 razy zanim zrozumiesz co jest napisane. Póki co sam siebie ośmieszyłeś. Gdzie tam jest napisane kto prowadził samochód ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki jednak mówią co innego - zdecydowaną większość wypadków drogowych popełniają młodzi kierowcy. Taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Zanim kogoś zaczniesz kogoś obrażać to sam przeczytaj 20 razy zanim zrozumiesz co jest napisane. Póki co sam siebie ośmieszyłeś. Gdzie tam jest napisane kto prowadził samochód ????
dokladnie popieram... we wczesniejszym artykule nie byl wskazany wiek kierowcy... dopiero teraz to zaktualizwoali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że redakcja zmienia tekst w trakcie napływania informacji i powoduje przez to zbędne spięcia pomiędzy komentującymi. Jak pierwszy raz czytałem tekst nie było informacji o tym kto kierował samochodem, a jedynie podano wiek dwóch ofiar. Redakcja powinna dopisywać nowe informacje, a nie ingerować we wcześniejszą ich treść, albo niech wyłączy możliwość komentowania. Po co generuje niepotrzebne spięcia ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
76 lat to powinien piechotą chodzić i to nawet nie poboczem drogi a burtami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tyle jadu w wypowiedziach że aż mnie ciarki przechodzą.MŁODZI-GNIEWNI!!!CZY WY NIGDY NIE BĘDZIECIE STARZY!!??Czy należycie do wybrańców dla których czas się zatrzyma??Czy młodzi nie powodują wypadków??TYM WSZYSTKIM dla których starość to alzhajmer,parkinson i leżenie pod pierzyną,życzę aby tej starości nie doczekali..Dla niektórych to 60+ już stary ,,ramol" a ...ILE LAT MAJĄ WASI RODZICE I DZIADKOWIE!!??(powiedzcie IM prosto w twarz co o takich..staruchach myślicie i kim dla Was są).Trochę taktu(o ile wiecie co to znaczy) młodzi,zdrowi i z refleksem-MISTRZOWIE KIEROWNICY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystycznie jednak młodzi powodują gro wypadków drogowych i oni powinni dostawać prawo jazdy po skończeniu 25 roku życia, tak jak jest w krajach cywilizowanych na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na wiosce jest taki Cecho pier***ony ma chyba ponad 80 lat. W 2012 miał trzy kolizje i wypadek.Raz rozwalił własną bramę bo ślepcowi było za ciasno aby wjechać swoim Tico w 5 metrową bramę innym razem, przyjebał mojemu sąsiadowi w auto,które on zaparkował na poboczu drogi przy swojej posesji.W listopadzie parkując pod kościołem uszkodził dwa pojazdy a tłumaczył się, że mu się ręka wierzgnęła podczas manewru parkowania. A parę lat wcześniej zajob wymusił pierwszeństwo i przez niego młoda dziewczyna spedziła w szpitalu prawie miesiac. I jak tu takim starym wapniakom nie rekwirować prawka,dziadyga myśli,że jest Kubicą i mistrzem kierownicy a na dwa metry nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Statystycznie jednak młodzi powodują gro wypadków drogowych i oni powinni dostawać prawo jazdy po skończeniu 25 roku życia, tak jak jest w krajach cywilizowanych na świecie.
Zgadzam się 25 dostawać 65 zabierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wina wieku ale brak przestrzegania podstawowych przepisow o ruchu drogowym mam ojca ktory majac 86 lat z powodzeniem porusza sie po dziurawych polskich drogach --cale zycie przestrzega gedułe prawej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam o wielkiej tragedi a tutaj nagle bombardują mnie wyskakujęce reklamy.....jest to co najmniej nietaktowne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiek sprawcy nie jest istotny - istotna jest rejestracja: LWL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiek sprawcy nie jest istotny - istotna jest rejestracja: LWL
A jaką niby ma mieć ten samochód rejestrację? Przecież te 3 starsze osoby mieszkały kilka kilometrów dalej od zdarzenia na terenie gminy Hańsk leżącej w powiecie włodawskim. A jak masz jakieś kompleksy związane z Włodawą i jej okolicami to się lepiej lecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LWL napisał:
A jaką niby ma mieć ten samochód rejestrację? Przecież te 3 starsze osoby mieszkały kilka kilometrów dalej od zdarzenia na terenie gminy Hańsk leżącej w powiecie włodawskim. A jak masz jakieś kompleksy związane z Włodawą i jej okolicami to się lepiej lecz.
nie mam kompleksów, mam stracha jak widzę tą rejestrację - jaką głupotę wywinie włodawski miszcz kierownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni w tym miejscu zrobić rondo to nie byłoby wypadków,bo nie byłoby prędkości,a tak co jakiś czas ginie w tym miejscu.Tak jak we Włodawie koło tartaku też powinno być rondo takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I odezwał sie miszcz kierownicy z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mam kompleksów, mam stracha jak widzę tą rejestrację - jaką głupotę wywinie włodawski miszcz kierownicy
Goń się chełmofonie z Chełma z rejestracją LC .... - to dopiero kierowcy - fajansiarze i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...