Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to był moj przyjaciel od serca zawsze byl bez winy normalny chlopak palkac mi sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
I słusznie. Z takiego obrotu sprawy są dwie korzyści: wyeliminowanie ze społeczeństwa nieodpowiedzialnych głupców i zwiększenie bezpieczeństwa. Lepiej, że sami zginęli, niż mieliby w przyszłości zabić kogoś przydatnego społeczeństwu.
Tempaku zastanów sie co piszesz samochodem nie kieruje 4 czy tez 5 osób ale jedna wiec nie oceniaj wszystkich jedną miarą ci co zgineli byli rozsądnymi ludźmi . ciekawe co byś chuju jeden z drugim pisał jak by to byli twoi bliscy !!!(oczywiście nie życze ci tego ) nastepny raz zastanów sie co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda ze kierowca nie zginal tylko doprowadzil dwoch chlopakow na smierc + jedną dziewczynę w ciezkim stanie, kierowca teraz bedzie mial przes... przez cale zycie ale jak wyjdzie wolność zrobi nowe prawko i na pewno wolniej nie bedzie jezdzil ba moze znow spowodowac wypadek kto wie moze juz sam siebie zabije, oby tylko siebie.
nie wiem ludzie z kont wy macie takie inf tam nie było żadenej dziewczyny a po za tym kierowca nie usiądzie juz za kółkiem ponieważ ma uszkodzony kręgosłup i ne bedzie mógł chodzic i na pewno nie pozbiera sie po takim czymś szybko (jeśli przeżyje)bo to byli jego koledzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda ze kierowca nie zginal tylko doprowadzil dwoch chlopakow na smierc + jedną dziewczynę w ciezkim stanie, kierowca teraz bedzie mial przes... przez cale zycie ale jak wyjdzie wolność zrobi nowe prawko i na pewno wolniej nie bedzie jezdzil ba moze znow spowodowac wypadek kto wie moze juz sam siebie zabije, oby tylko siebie.
nie wiem ludzie z kont wy macie takie inf tam nie było żadenej dziewczyny a po za tym kierowca nie usiądzie juz za kółkiem ponieważ ma uszkodzony kręgosłup i ne bedzie mógł chodzic i na pewno nie pozbiera sie po takim czymś szybko (jeśli przeżyje)bo to byli jego koledzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie oni byli tylko pasazerami a osobiscie ich znalem i pod wplywem nie siadaliby za kierownice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie sie ogarnijcie!! Jak tak możecie!! Taka tragedia! Nie ważne jak się to stało ważne ze nie ma ich wśród nas:(( Nie znaliście ich więc nie udzielajcie ich...[*]Wojtek[*]Arek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodzi ludzie popelniali popelniaja i beda popelniac bledy,to na bledach czlowiek sie uczy zyciowej madrosci z ktora przychodzi odpowiedzialnosc.jak chcesz wiedziec panie madry iwszystko wiedzacy to tych dwoch chlopakow ktorzy zgineli mozna by bylo postawic za wzor postepowania dla niejednego czlowieka i to niekoniecznie mlodego.A ty twardy jek stal bohaterze cyber swiata,oceniaczu wydarzen i komentatorze na anonimowych forach piszesz ze to dobrze ze matka z ojcem stracili serce.Zal mi takich gamoni jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze że własnie nasze społeczeństwo ma właśnie takich deb***i jak ty frajerze zginęli młodzi niewinni ludzie byli pasażerami kretynie zastanów się co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
żadnych swieczek nie zamierzam zapala; niech się eliminują, barany
jak można tak pisać. Nic złego nikomu nie zrobili. To byli naprawdę dobrzy młodzi ludzie. Sam jesteś baranem. jak można takie rzeczy pisać w ogóle. ogarnij się człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
I słusznie. Z takiego obrotu sprawy są dwie korzyści: wyeliminowanie ze społeczeństwa nieodpowiedzialnych głupców i zwiększenie bezpieczeństwa. Lepiej, że sami zginęli, niż mieliby w przyszłości zabić kogoś przydatnego społeczeństwu.
Znałeś ich? wątpię więc się ku*** nie wypowiadaj cwelu jeden. Nawet nie masz zielonego pojęcia co się stało i piszesz durnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko,że tu nikt nie podał,że byli po alkoholu w tym kierowca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca,który był po alkoholu na pewno słono zapłaci za to. A tych chłopaków to naprawdę żal,całe życie przed nimi. Już nie chcę myśleć co czuje ich matka,bardzo współczuję kobiecie. Stracić dwóch synów na raz w dodatku jedynych synów. Ale musimy pamiętać również o rodzicach pozostałych chłopców,oni też nie są w najlepszej sytuacji. Ich dzieci być może umierają w szpitalu. Jak oni muszą się z tym czuć. JEDNYM SŁOWEM TRAGEDIA! Młodzi ludzie pamiętajcie o rozwadze za kierownicą,samochód to nie zabawka! Przez głupotę moze naprawdę dojść do tragedii,np. takiej jak ta:( AREK [*] I WOJTEK [*] SPOCZYWAJCIE W POKOJU I CZUWAJCIE NAD SWOJĄ MAMĄ,KTÓRA POZOSTAŁA TU W WIELKIM BÓLU.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niektórych baranów którzy piszą tu takie głupoty internet powinien być ograniczony. Ogarnijcie się PALANTY! Matka straciła dwóch synów na raz! Łapiecie? Czy jesteście tak tępi że trudno jest wam to pojąć? Widać jak rodzice wpoili wam kulturę i szacunek do zmarłych. Gratulacje! Cwaniakujecie przez internet. Ale większość z was to po prostu małe gnojki, którzy jak siądą na internet to nie wiedzą co ze sobą zrobić. Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie... ''Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno.I ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą.Że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie.Kiedy odchodzą szybko Ci, którzy żyli tak niewinnie'' na ZAWSZE w naszej pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można tak pisać! nie macie serca.. zginęło dwóch chłopaków w dodatku młodych...weżcie się ogarnijcie.. najlepiej oceniać jak się kogos nie zna... a ja ich znałam i nie życze komuś czuć tego co przeżywam ja a co dopiero ich najbliżsi..[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie kiedy jest pogrzeb ? [*][*] ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich intelygentów, którym tak łatwo przychodzą głupie komentarze: Pomyślcie o kimś, kogo dobrze znacie, lubicie i spotykacie na co dzień. Najlepiej o kimś w podobnym do waszego wieku. O kimś, kto jest stałym elementem w waszym małym światku. Już?? A teraz wyobraźcie sobie, że pewnego pięknego, słonecznego poranka, ktoś mówi wam : stała się tragedia. Był wypadek. On nie żyje. Wyobraźcie to sobie dobrze, zwizualizujcie w tych maleńkich móżdżkach. I spróbujcie sobie wyobrazić świat bez tego kogoś, za to z ogronmą dziurą w waszym sercu. Jak wam się to podoba? To teraz wiedzcie, że to, co być może poczuliście, nie jest nawet w połowie tak straszne, jak to, co czylibyście, gdyby naprawdę coś takiego się zdarzyło. A i tak nie byłoby to w najmniejszym ułamku tak potworne, jak to, co czują najbliźsi Arka i Wojtka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzinie chłopców. Strasznie mi przykro, dlatego też zapalam symboliczną świeczkę [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej żal mi rodziców chłopców bo teraz oni najbardziej cierpią,tym bardziej że to byli jedyni synowie. Wyrazy współczucia>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co napisali że to "Palanci". deb***e zastanówcie się jakbyście to wy musieli stanąć nad dwoma trumnami.... Inaczej komentowalibyście taką sytuację. Jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadajcie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos kiedy jest pogrzeb ? . ; ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...