Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Ostrowie: Adrian zginął kiedy wracał z zabawy

Utworzony przez zofia777, 30 maja 2010 r. o 20:48 Powrót do artykułu
W TYM SAMOCHODZIE BYŁA JEDNA KOLEŻANKA ADRIANA I TRZECH KOLEGÓW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara smierci dla gnojkow ,ktorzy nie pomogli swojemu koledze !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jest ostrów w gminie wojsławice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś tańczy, wieś śpiewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DO 12 LAT? ZA ZABICIE I UUCIECZKĘ? TO CHORE . JAK MA BYC SPRAWIEDLIWOŚĆ ,KIEDY ZA ZABICIE SĄ TAK MAŁE WYROKI. BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym samochodzie który potrącił Naszego Adriana była jego koleżanka i 3 kolegów.!!! Dlaczego uciekli?!! Przecież to był ich przyjaciel!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna nie rozpoznac chrzesniaka swojej zony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi tu śmierdzi... W nocy ten pan wyszedł za potrzebą? czy ci ludzie nie mają w domu ubikacji? I akurat był przy tym jak najechano? (czyli chłopak leżał nieprzytomny/pijany??)? I akurat znajoma przejezdżała tamtędy? Nie trzyma się to kupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to dziwne ale jeszcze są miejscowości wiejskie gdzie nie ma kanalizacji. sama mieszkam na wsi i wiem zę jest dużo ludzi, którzy nie mają ani bieżącej wody, ani toalety. Zatem w to ja akurat wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hmm~ napisał:
Coś mi tu śmierdzi... W nocy ten pan wyszedł za potrzebą? czy ci ludzie nie mają w domu ubikacji? I akurat był przy tym jak najechano? (czyli chłopak leżał nieprzytomny/pijany??)? I akurat znajoma przejezdżała tamtędy? Nie trzyma się to kupy
ty gnojku my cierpimy a ty wypisujesz tu bzdury??!!! jak chcesz wiedzieć to wypadek był niedaleko naszego domu! A ubikacji nie mamy .. Znajoma wracała też z zabawy!!!!!!!!!??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
jak mozna nie rozpoznac chrzesniaka swojej zony?
Nie można było rozpoznać ponieważ ciało było mocno zmasakrowane i lepiej zastanów się co piszesz!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]Dlaczego ludzie są tacy nierozumni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pierwszy i nie ostatni wypadek, miejcie to jako nauczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba, ktora zginela, osoba, ktora zabila maja konta na naszej-klasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
osoba, ktora zginela, osoba, ktora zabila maja konta na naszej-klasie?
a co to ma do rzeczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
osoba, ktora zginela, osoba, ktora zabila maja konta na naszej-klasie?
czy to naprawde jest wazne czy mieli konta na nk ? ludzie ktorzy pisza takie komentarze powinni sie walnac w glowe !! zaaal normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są bez serca!!! najłatwiej jest napisać słowa które ranią innych i to jako anonim.. nie macie odwagi żeby się ujawnić pisząc "będziecie mieć nauczkę" albo te wszystkie inne durnoty, ciekawi mnie czy potrafilibyście powiedzieć to samo patrząc w zapłakane oczy osób które teraz cierpią???!!! czy w naszym kraju nigdy nie bedziemy potrafili być razem??? czy zawsze będzie ktoś kto wszystko burzy i podsyca innych kompletnie nie znając sytuacji??? wy potraficie tylko cieszyć się z nieszczęść innych, pomyślcie co byście czuli znajdując się w tej sytuacji - dopiero coś piszcie,ale z sensem a jak macie pisać takie rzeczy to lepiej nie piszcie nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w totalnym szoku znałam Adriana i to bardzo dobrze nie mogę sobie tego wyobrazić jak to wszytko mogło się stać! Co za bezmyślni idioci ! Świec Panie nad jego dusza niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytuję bezmyślność innych...: "nie pierwszy i nie ostatni wypadek, miejcie to jako nauczkę" osoba która tak pisze niech się sama zastanowi co pisze, bo chyba nie wie co!!!!! owszem na świecie nie jest to ani pierwszy ani nie ostatni wypadek, ale tak samo jak inne wywołuje wiele bólu i cierpienia więc apeluję chociaż o odrobinę zrozumienia dla osób cierpiących.. a do ciebie "gościu" mam pytanie: też chciałbyś taką nauczkę?????!!!!!!!!!! a po za tym to niby w jaki spsób traktujesz to jako nauczkę bo kompletnie nie rozumiem??? ale chociaż nie rozumiem czegoś to nie uważam żebym była tak głupia jak ty i inne osoby które piszą tego typu rzeczy!!!! (pomimo faktu iż obrażając kogoś na forum też nie przejawia się u mnie mądrość, ale staram się sobie to bezapelacyjnie usprawiedliwić faktem, że nie można tego co robią niektórzy tolerować!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest brutalna cena wolności i demokracji.Szkoda tylko młodego człowieka,przed którym było życie i jego Rodziców ,którzy nigdy nie powinni chować własnego dziecka.Niech Bóg da im siłę i wzmocni w nich wiarę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...