Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Pokrówce. Gimbus zderzył się z fordem

Utworzony przez Jarek, 15 grudnia 2012 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Mógłbym prosić rodziców 14-latków o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek wypadkiem zdrza się ale skandalem jest to, że droga jest zablokowana długo po zdarzeniu. Jechałem tam ok 17.30, przejazd na cisną mijanke ( ledwie przeciska się pług). Rozmiem jak są ofiary dochodzenie, prokuratorzy, trzeba zabezpieczyć miejsce zdarzenia, ale w takich warunkach pogodowych, gdy nie ma ofiar, takie postępowanie to stważanie dodatkowego zagrożenia. p.s. Okolice lotniska - droga tez zasypane śniegiem, pługi kursują jeden do miasta, drugi z miasta, a pas do miasta zawiany śniegiem. Na wysokości budynków PWSZ przy lewoskręcie samochód stoi w śniegu, kilku go wyciąga blokując przejazd, a pług przejechał sobie lewym pasem dosypując jeszcze śniebu na zablokowany prawy pas. Ogrodzenia lotniska działało w sobotę jak płot przeciw śnieżny, tylko jest troche za blisko drogi i śnieg odkłada się na drodze tworząc zaspy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tę drogę odśnieżano nie dochodziłoby do takich zdarzeń. To chyba jedna z nielicznych dróg, na której zawsze są zaspy i stawianie płotków, zamiast odśnieżania nie działa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem w tym czasie jak zdarzył się ten wypadek, Jeszcze nie była zablokowana droga, bo nie było Policji, mijałem się z nimi dosłownie przy browarze. Wcześniej jechałem za pługiem, i powiem tylko tyle. Nie wiem kto nim jechał, ale śniegu z drogi nie zgarniał. Za pługiem ryłem podwoziem po śniegu. Paranoja. Niby odśnieża a tak na prawde nic nie zgarniał. I jak ma być bezpiecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...