Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Rożdżałowie: Dwie ofiary młodego kierowcy

Utworzony przez 99, 3 sierpnia 2011 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Podstawowe samochody polskiej wsi bmw,mazda,vw passat-szpan Cinquecento czy daewoo nikt nie jeździ bo to obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema znaczenia co to za marka, to czlowiek prowadzi samochod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Juz dawno mowilem ze mlode łby i przychlasty nie powinni siadac z a kierownica, mlody łeb nie miał pojecia o predkosci i wyprzedzaniu , szpan i szpan i bedzie mial nauczke do konca zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu bmw...tfu...znowu renuu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
99 napisał:
Podstawowe samochody polskiej wsi bmw,mazda,vw passat-szpan Cinquecento czy daewoo nikt nie jeździ bo to obciach.
Ty tez moglbys juz to cinkłeczento w holenderskim gazie zmienic... http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie głupek jeden zaiwaniał 200 km/h na jednym kole- "DAWCA DAWCÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślny !! Chciał sie popisać przed kolegą? PRzez własną głupote straciło życie dwoje dzieci, którzy mieli całe życie przed sobą! Składam szczere kondolencje [*][*] http://***TU BYŁ SPAM**.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki łopienik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak sami byście zrobili z Ty, wszystkim ... jezu ! i tak im nikt życia nie przywróci !!! Możemy mieć tylko ich w pamięci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brynio napisał:
Niema znaczenia co to za marka, to czlowiek prowadzi samochod właśnie,że ma, mały samochód nie rozwija takiej prędkości jak mazda,która ma 2 litry.Przepisowo jadąc 60 czy 50 to chyba na trójce.To nie są samochody na wiejskie drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam zaczynałem od malucha potem vw golf i to na wszystko musiałem sam zaprqacować. a tu dziadek kupuje niezłą taczkę kierowcy bez wyobraźni. ciekawe czy sam kiedyś jechał z 200 km/h bo jakby jechał to by kosy śmierci do ręki wnuczkowi nie wciskał. popisał sie dziadek moim zdaniem bardziej niż małolat za kółkiem. pozdrawiam kierowce "z wyobraźnią", dziadka. a za dzieciaki które zginęły "zdrowaś mario......" tego młodszego zkurat znam. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...