Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Turce: Zginęły dwie osoby

Utworzony przez witrasz, 28 października 2013 r. o 10:09 Powrót do artykułu
tu komentarze są nie zbędne trzeba być rozważnym w podejmowaniu decyzji ZA NIM DEPNIEMY NA PEDAŁ GAZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY TYLKO POTRAFIĄ OSĄDZAC -ŻAŁOSNE . KTOS GINIE A RESZTA POTRAFI TYLKO KOMENTOWAC . ZAJMIJCIE SIĘ SOBĄ I SWOIM ZYCIEM NIKT NIE ZNA CHWILI W KTÓREJ ZAKONCZY ZYCIE ODROBINA SZCUNKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci którzy piszą takie durnoty powinni sami zginąc kazdy jest młody ciekawe czy wszyscy ktorzy tak sie wypowiadają są tacy swieci pier  deb***e po co wasze komentarze !!!!!!!!!!!!!
idź trochę na bieżni pobiegaj , to dla ciebie bezpieczniejsze niż myslenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź trochę na bieżni pobiegaj , to dla ciebie bezpieczniejsze niż myslenie...
SAM SOBIE POBIEGAJ DEKLU NIE WIESZ CO CIEBIE CZEKA W ZYCIU 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilczcie wszyscy. Wszyscy którzy śmiejecie i naigrywacie się z wielkiej tragedii rodzin i znajomych ofiar. Mordy w kubeł! Odeszli wspaniali ludzie. Odszedł jeden z najlepszych kierowców z naszych okolic.  Bardzo zdolny mechanik. Powodem wypadku nie była marka samochodu. Nie była nim też nadmierna prędkość. Tak chciał Bóg. Zabrał ich do siebie w tak młodym wieku i to na zawsze pozostanie niezbadaną tajemnicą dlaczego tak się stało. Powinniśmy być pewni ze przenieśli się do lepszego świata i przemierzają teraz niebieskie autostrady. Brak mi słów by wyrazić mój ból i smutek po stracie nieodzałowanych przyjaciół. Cześć ich pamięci!
  No ja p i e r d o l ę!! Jak to był jeden z najlepszych - to co muszą wyczyniać ci "nie najlepsi"??? Strach po prostu jechać w tamte okolice!   A tak na marginesie - gdyby głupota świeciła, to w twojej chałupie byłoby słońce, dupku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co to całe bicie piany? Nic takiego się nie stało - po prostu selekcja naturalna uwolniła nas od dwóch pomyłek ewolucji - i tyle! Będzie teraz bezpieczniej!! Dobrze, że nie było żadnych ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to na tym całym Dzikim Wschodzie dzieje się z drzewami?? Co neta otworzę - to samochód na drzewie! Widzę, że się wam strasznie te drzewa rozzuchwaliły i już w biały dzień atakują biednych kierowców, zwłaszcza tych jeżdżących zgodnie z przepisami: wybiegają na drogę, wskakują na maskę, niszczą auta i zabijają...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co ten jad ? lepiej ci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie się. Wszystko widzący. mój kolega zostawił rodzinę,ddzieci . A WY TYLKO OCENIACIE ŻEBY WAS SZLAG TRAFIŁ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.KLIKNIJ TUTAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no znowu i znowu i kolejny raz wiesniak w bmw, legenda mowi bedziesz mial wypadek ci zabojcy sa porabani :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno tamtędy jechałam.. w Jedną stronę widziałam tylko krzyż ułożony ze zniczy.. Jak wracałam.. Siedziały tam trzy osoby .. Uważacie że im łatwo ? ;/ Było, nie ważne z czyjej winy i z jaką prędkością jechali.. szkoda ich i tyle. :( I na serio współczuje rodzinom.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak po co damo po to aby wlasnie tacy deb***e durni nie jezdzili tak nie ktorym to juz nie wytlumaczy sie ale takich jest duzo i tak samo skoncza. mysl;ec a nie bmw gaz i popisywac sie. tacy ludzie nie maja mozgow. to przykre ale prawdziwe. a pamietaj nigdy nie zycz komus tego co tobie nie mile. pamietaj smierci sie nie  zyczy najgorszemu wrogowi a tu piszeesz do ludzi ktorzy pisza szczera prawde .
 
jak po co damo po to aby wlasnie tacy deb***e durni nie jezdzili tak nie ktorym to juz nie wytlumaczy sie ale takich jest duzo i tak samo skoncza. mysl;ec a nie bmw gaz i popisywac sie. tacy ludzie nie maja mozgow. to przykre ale prawdziwe. a pamietaj nigdy nie zycz komus tego co tobie nie mile. pamietaj smierci sie nie  zyczy najgorszemu wrogowi a tu piszeesz do ludzi ktorzy pisza szczera prawde .
Do szkoły gamoniu,na lekcje ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam siedzielem . A wy tak gadacie ? Jak wam zgina najblizsze osoby w takim wypadku tez tak bedziecie pisac ze debile ? Najlepsi kumple byli , teraz ich nie ma , bol i najwieksza strata :( , a co do tych komentarzy , pomyslcie zanim cos napiszecie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te BMW to jakiś złom zapewne ponad 10 lat miał złom. Kierowca cisną grata i się dojechali.
to była X5, po progach przy drzwiach poznałem, więc nie takie starocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Mają na co zasłużyli, tyle w tym temacie... I żeby tego mało było to niby ma nam być jeszcze przez nich przykro... No chyba kogoś powaliło... Jak głupi cep jest i jeździł nie umie, albo kozaczy za kółkiem to się w końcu doigrał.  I dobrze, mniej debili na drodze, a co za tym idzie miej rozpaczy za debilami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mam bmw i troche koni pod maska. Jezdze juz kilka lat i nie setki a tysiące kilometrów. I fakt faktem to nie jest auto dla ludzi bez wyobrazni.... nie raz tez lubilem sobie przycisnac ale jesli ktos nie mysli, nie przewiduje tego co moze zrobic to laduje w eowie lub na drzewie zabijajac nie tylko siebie. Tym bardziej ze mlodzi kupuja bmw za kilka tysiecy i za przeproszeniem szaleją takimi szrotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to na tym całym Dzikim Wschodzie dzieje się z drzewami?? Co neta otworzę - to samochód na drzewie! Widzę, że się wam strasznie te drzewa rozzuchwaliły i już w biały dzień atakują biednych kierowców, zwłaszcza tych jeżdżących zgodnie z przepisami: wybiegają na drogę, wskakują na maskę, niszczą auta i zabijają...
zamknij buzie, a ty skąd pochodzisz? po co tam wyjechałaś? pewnie d...dawac albo kible czyścić nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie się. Wszystko widzący. mój kolega zostawił rodzinę,ddzieci . A WY TYLKO OCENIACIE ŻEBY WAS SZLAG TRAFIŁ [*]
  Trzeba mu było wcześniej wytłumaczyć, że taka jazda to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zostawienie rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinę i bliskich / znajomych poszkodowanych proszę o kontakt askrzypek12@codex.org.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...