Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypił piwo i skatował barmankę w toalecie

Utworzony przez llubellak@op.pl, 2 lutego 2011 r. o 11:28 Powrót do artykułu
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła. wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie. aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukamieniowanie byłoby adekwatne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapa!!! Tylko czapa może powstrzymać bestię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO BYDLAKA POWIESIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uśpić jak psa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja, PIX, tropiciel beznadziei w lubelskich czasopismach. Kolejny odcinek: " Mieszkaniec Chełma prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to kara dożywotniego więzienia." Czyli za usłyszenie zarzutu grozi mu kara. Lepiej, żeby zasłonił uszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli dodać, że ów delikwent jest mieszkańcem bloków socjalnych kilkakrotnie tutaj opisywanej ulicy Kredowej. przyszedł do baru po sąsiedzku żeby skatować bezbronną kobietę. Dożywocie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła. wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie. aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
podpisuję się pod tym wszystkimi czterema kończynami - "oko za oko" to jedyna sprawiedliwa forma karania takich bydlaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając nasze prawo możemy sobie tylko pomarzyć o dożywociu. Posiedzi z 5 latek w ciepłym kurorcie, zrobi szkołę, może studia, zadba o zdrowie bez stania w kilkumiesięcznych kolejkach, zadba o kondycję fizyczną w więziennej siłowni itd a to wszystko za zupełną darmochę, bo my za to zapłacimy. A później załatwi sobie żółte papiery i go wypuszczą. Po tym co się stało z tą kobietą zdecydowanie jestem za karą śmierci w ogromnych męczarniach, ewentualnie 30 lat ciężkich prac gdzieś przy wydobyciu uranu czy w innych niebezpiecznych warunkach oczywiście o chlebie i wodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla naszych gliniarzy!!! Panowie znakomicie wykonaliście pierwszą część zadania, więc wykonajcie jeszcze drugą - czy tego śmiecia nie można po prostu zastrzelić podczas "próby ucieczki"??? Zaręczam o wielkiej wdzięczności normalnej części społeczeństwa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CZqOhz5JtdU&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pix napisał:
To ja, PIX, tropiciel beznadziei w lubelskich czasopismach. Kolejny odcinek: " Mieszkaniec Chełma prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to kara dożywotniego więzienia." Czyli za usłyszenie zarzutu grozi mu kara. Lepiej, żeby zasłonił uszy!
Brawo, pięknie i na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do autora: Dlaczego taka krótka notatka zawiera nieścisłości: nie barmanka, tylko właścicielka. Poza tym baru, a nie knajpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła. wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie. aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem więcej to recydywa, może jakby posiedział dłużej w więzieniu to by coś go nauczyło wg mnie wszyscy recydywiści na wolności powinni mieć wszczepionego chipa w d upę albo tatuaż na środku czoła "JESTEM KRYMINALISTĄ!!!!!" może wtedy każdy byłby bardziej czujny, a taki ćwok czułby się zaszczuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bat’ko Machno napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CZqOhz5JtdU&feature=related[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DPb6bkpjJT0[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwierzę zabija, żeby przeżyć a ten zły człowiek? w sile wieku mógłby się uczyć, pracować, ale nie on woli prawie zabić za parę groszy chciał okraść? czemu nie włożył kominiarki????? śmieć pospolity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wierzę, że zło, które wyrządził wróci do niego. Musi byc jakiś porządek na tym świecie. A ta kobieta przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy żałuje tego co zrobił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...