Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypił piwo i skatował barmankę w toalecie

Utworzony przez llubellak@op.pl, 2 lutego 2011 o 11:28 Powrót do artykułu
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła. wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie. aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ukamieniowanie byłoby adekwatne !
0
Czapa!!! Tylko czapa może powstrzymać bestię?
0
TYLKO BYDLAKA POWIESIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
uśpić jak psa!!
0
To ja, PIX, tropiciel beznadziei w lubelskich czasopismach. Kolejny odcinek: " Mieszkaniec Chełma prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to kara dożywotniego więzienia." Czyli za usłyszenie zarzutu grozi mu kara. Lepiej, żeby zasłonił uszy!
0
Zapomnieli dodać, że ów delikwent jest mieszkańcem bloków socjalnych kilkakrotnie tutaj opisywanej ulicy Kredowej. przyszedł do baru po sąsiedzku żeby skatować bezbronną kobietę. Dożywocie !!
0
llubellak@op.pl napisał:
tępym narzędziem lać dziada aż straci przytomność, po czym zrobić sobie przerwę na papierosa ocucić kanalię i lać znowu, tak żeby wszystko to poczuł na własnej skórze, dokładnie to co czuła ta kobieta! zabieg powtarzać a kiedy będzie zachodziło podejrzenie wykrwawienia, zrobić transfuzję, opatrzyć rany i ponownie przystąpić do dzieła. wiem wiem, faszystowskie metody przez mój post przebijają ale tacy zwyrodnialcy w d......mają literę prawa i normy obowiązujące w społeczeństwie. aha- jeszcze jedno, w czasie zabawy z tym ćwokiem, powinno iść to w kraj ku przestrodze dla innych
podpisuję się pod tym wszystkimi czterema kończynami - "oko za oko" to jedyna sprawiedliwa forma karania takich bydlaków...
0
Znając nasze prawo możemy sobie tylko pomarzyć o dożywociu. Posiedzi z 5 latek w ciepłym kurorcie, zrobi szkołę, może studia, zadba o zdrowie bez stania w kilkumiesięcznych kolejkach, zadba o kondycję fizyczną w więziennej siłowni itd a to wszystko za zupełną darmochę, bo my za to zapłacimy. A później załatwi sobie żółte papiery i go wypuszczą. Po tym co się stało z tą kobietą zdecydowanie jestem za karą śmierci w ogromnych męczarniach, ewentualnie 30 lat ciężkich prac gdzieś przy wydobyciu uranu czy w innych niebezpiecznych warunkach oczywiście o chlebie i wodzie
0
Gratulacje dla naszych gliniarzy!!! Panowie znakomicie wykonaliście pierwszą część zadania, więc wykonajcie jeszcze drugą - czy tego śmiecia nie można po prostu zastrzelić podczas "próby ucieczki"??? Zaręczam o wielkiej wdzięczności normalnej części społeczeństwa!!
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CZqOhz5JtdU&feature=related[/media]
0
pix napisał:
To ja, PIX, tropiciel beznadziei w lubelskich czasopismach. Kolejny odcinek: " Mieszkaniec Chełma prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to kara dożywotniego więzienia." Czyli za usłyszenie zarzutu grozi mu kara. Lepiej, żeby zasłonił uszy!
Brawo, pięknie i na temat
0
Mam pytanie do autora: Dlaczego taka krótka notatka zawiera nieścisłości: nie barmanka, tylko właścicielka. Poza tym baru, a nie knajpy.
0
llubellak@op.pl napisał:
0
powiem więcej to recydywa, może jakby posiedział dłużej w więzieniu to by coś go nauczyło wg mnie wszyscy recydywiści na wolności powinni mieć wszczepionego chipa w d upę albo tatuaż na środku czoła "JESTEM KRYMINALISTĄ!!!!!" może wtedy każdy byłby bardziej czujny, a taki ćwok czułby się zaszczuty
0
Bat’ko Machno napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=CZqOhz5JtdU&feature=related[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DPb6bkpjJT0[/media]
0
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
gosia napisał:
Jestem tez za KARA SMIERCI bydle bydle by sie wziol dupek do roboty a nie napadal - bo tylko to potrafi?Dzikie zwierze K A R A Ś M I E R C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwierzę zabija, żeby przeżyć a ten zły człowiek? w sile wieku mógłby się uczyć, pracować, ale nie on woli prawie zabić za parę groszy chciał okraść? czemu nie włożył kominiarki????? śmieć pospolity
0
A ja wierzę, że zło, które wyrządził wróci do niego. Musi byc jakiś porządek na tym świecie. A ta kobieta przeżyje.
0
ciekawe czy żałuje tego co zrobił....
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: