Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z tego, ze kierował policjant? Kogo to.........Równie dobrze mógł kierować Budzik. I co z tego wynika????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim był ŚP. pieszy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant powinien stracic stanowisko, siedziec w wiezieniu za przejechanie skutkiem jest smierc i zaplacic bardzo duze odszkodowanie rodzinom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
standardowe gadanie w razie czego MÓW ŻE CIĘ OŚLEPIŁ JADĄCY Z NAPRZECIWKA, SŁOŃCE ITP a dostaniesz mniejszą karę lub jej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Co z tego, ze kierował policjant? Kogo to.........Równie dobrze mógł kierować Budzik. I co z tego wynika????
To z tego wynika, że gdyby kierował ktoś inny, toby było że nie dostosował prędkości do warunków i dlatego zabił. Prędkość zabija, więc trzeba zawsze dostosować prędkość do warunków. Gdyby jechał wolniej, toby zdążył wyhamować a gdyby oślepionym będąc na chwilę się zatrzymał, toby też nic się nie stało. A co by było, gdyby tam leżała Wasza matka - obywatelu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagna napisał:
chłop przejechał jakiegos na**nego typa, który pomylił jezdnie z łóżkiem, a teraz bedzie jeszcze mial przez to troche nieprzyjemności..
Chłop mógł jechać wolniej. Gdyby wyjechał godzinę wcześniej, toby mu się nie śpieszyło i zdążyłby zauważyć i wyhamować albo ominąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
To z tego wynika, że gdyby kierował ktoś inny, toby było że nie dostosował prędkości do warunków i dlatego zabił. Prędkość zabija, więc trzeba zawsze dostosować prędkość do warunków. Gdyby jechał wolniej, toby zdążył wyhamować a gdyby oślepionym będąc na chwilę się zatrzymał, toby też nic się nie stało. A co by było, gdyby tam leżała Wasza matka - obywatelu???
Jechał jak bandyta,do tego jeszcze policjant,i auto bez hamulców, i poszedł do domu...Gdzie my Qrwa żyjemy ?? w Disneylandzie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOZNA W NOCY ZAUWAZYC LEZACEGO NA JEZDNI ?? Trzeba by bylo jechac 20 km /godz !! A jak cos jedzie z naprzeviwka, NIE MA SZANS na zauwazenie leacego. CYYBA, ZE MA SWIATŁA albo LATARKE i ODBLASKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOZNA W NOCY ZAUWAZYC LEZACEGO NA JEZDNI ?? Trzeba by bylo jechac 20 km /godz !! A jak cos jedzie z naprzeciwka, NIE MA SZANS na zauwazenie leacego. CHYBA, ZE MA SWIATŁA albo LATARKE i ODBLASKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś miałem identyczną sytuację, boczna droga, ciemno, pada deszcz.. jadę ok.70 km/h, nagle w światłach coś zauważyłem, nawet nie wiem co, coś czarnego.. dosłownie 10m przede mną...ale zdążyłem odbić w lewo i po hamulcach. Wziąłem latarkę, wyszedłem z samochodu i idę zobaczyć co to było. Coś czarnego leży na ziemi.. patrzę z bliska.. facet w czarnej kurtce zwinięty w kłębek leży na środku jezdni. Twarzy ani rąk nie widać bo zakryte kurtą. Wyglądało jakby ktoś go już wcześniej przejechał, zastanawiam się co robić, jednak zaczynam szturchać to coś... po chwili to coś zaczyna coś bełkotać że zimno... No myślałem że go zaj... deb***a jednego, zaczął się ruszać, więc się trochę ocknął i nawet zaczął wstawać ale się nie dało bo poleciał w stronę rowu i padł na poboczu, całkowite zamroczenie alkoholowe. Stoję tak i zastanawiam się co tu robić, bo jak go zostawię to znowu wylezie na droge i ktoś naprawdę go przejedzie, Patrzę czy ma telefon przy sobie to może do kogoś zadzwonię ale nie. Nie wiem czy mam go zabrać, ale nawet nie skąd jest i gdzie mam go zabrać. Myślę że go zaciągnę do jakiejś najbliższej mieściny i tam zostawię. Na szczęście widzę jedzie samochód więc macham żeby stanął, wysiada dwóch miejscowych więc mówię co i jak, Patrzą na typa i jeden mówi to Zenek !, wzięli go pod pachy zawlekli do samochodu bo nagami nawet nie przebierał i mieli go zawieść do domu bo to parę kilometrów. Tak naprawdę to ułamek sekundy i bym go kołem zaczepił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Chłop mógł jechać wolniej. Gdyby wyjechał godzinę wcześniej, toby mu się nie śpieszyło i zdążyłby zauważyć i wyhamować albo ominąć.
Można sobie pogdybać a stało się co się stało. Jak bym wiedział gdzie upadnę to poduszkę bym położył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Jechał jak bandyta,do tego jeszcze policjant,i auto bez hamulców, i poszedł do domu...Gdzie my Qrwa żyjemy ?? w Disneylandzie ???
Ty to wogóle jesteś zje***y pewnie policjanci zabrali ci prawko za jazde na bani i teraz jestes taki specjalista znasz sie na wszystkim, po co się cymbale wypowiadasz ,żyj w swoim swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty to wogóle jesteś zje***y pewnie policjanci zabrali ci prawko za jazde na bani i teraz jestes taki specjalista znasz sie na wszystkim, po co się cymbale wypowiadasz ,żyj w swoim swiecie
Kupie BUCU nerkę od ciebie,bo reszta to może tylko na podroby się nadaje albo na kaszankę. Prawa jazdy nie mam nie miałem i nie chcę mieć.Do pracy na Wiejską wozi mnie kierowca służbową limuzyną. ps.kupię tą nerkę jak nie masz zbyt przechlanej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się waszym komentarzom - przecież na podstawie tego krótkiego artykuliku nic nie wiadomo - ten leżący mógł być potrącony wcześniej i ranny (co mogło spotkać każdego z was), nir róbcie z góry z niego pijaka (może tak było) - nie chcę też przesądzać czy ten kierowca mógł zahamować czy nie - ja uważam, że trzeba tak jechać, aby zawsze mieć szansę zatrzymania a szczególnie w zimie i przy kiepskiej widoczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Kupie BUCU nerkę od ciebie,bo reszta to może tylko na podroby się nadaje albo na kaszankę. Prawa jazdy nie mam nie miałem i nie chcę mieć.Do pracy na Wiejską wozi mnie kierowca służbową limuzyną. ps.kupię tą nerkę jak nie masz zbyt przechlanej....
Nie ma prawka a znawca, po co ci nerka przeszczep sobie mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma prawka a znawca, po co ci nerka przeszczep sobie mózg
To jest ostatnia tak dobra moja propozycja,potem to nawet pies się tego nie chwyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty to wogóle jesteś zje***y pewnie policjanci zabrali ci prawko za jazde na bani i teraz jestes taki specjalista znasz sie na wszystkim, po co się cymbale wypowiadasz ,żyj w swoim swiecie
IMMUNITET-głupcze, nikt i nic nie jest w stanie nawet oglądać a co dopiero zabrać. bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytrafia się to co raz to większej rzeszy panom w mundurach,nie można wszystkiego zwalać na stres,jak długo można tak chlać ??? przecież jak wywalili3,5 litra w czterech to wiadomo że przynajmniej do południa na drugi dzień będzie ich jeszcze dobrze trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiała ta ofiara być bardzo mała skoro policjant nie zauważył leżącego, na marginesie to już bardzo dobrze się tłumaczy, a kiedy dojdzie do jego przesłuchania to już będzie miał gotowy scenariusz wydarzeń zwłaszcza, że jego wersji nie przeciwstawi się ofiara i nikt nie podważy tego co powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
IMMUNITET-głupcze, nikt i nic nie jest w stanie nawet oglądać a co dopiero zabrać. bu.ha.ha.ha.
podejrzewam że nawet nie wiesz co to jest immunitet usłyszałes gdzies w telewizji żółte papiery to masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...