Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyszedł warunkowo po 20-latach i znów brutalnie zgwałcił

Utworzony przez Herman Wyrwigłówka, 8 lutego 2011 r. o 06:29 Powrót do artykułu
GDH napisał:
nie ma boga jest MOTÓR!!!!!!!!!!!!!!!!
NASTEPNY ZBOCZENIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
gratulacje dla sędziego,który podjął decyzję o zwolnieniu,szafujemy wyrokami więzienia,przetrzymujemy za bzdety,a prawdziwych złoczyńców zwalniamy pod byle pretekstem
ciekawe co to za kurator nadzorował tego gościa po warunkowym zwolnieniu, i czy nadzór był taki jak powinien być. Porażka, ale jakie państwo taka władza i vice versa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za nieodpowiedzialność i niesamowita głupota: mąż sam ją podwiózł, żona przesiadłą się do samochodu obcego faceta i z nim odjechała. Sorry, ale to normalnie dziecięca naiwność i ufność... Nie nazwę tego mocniej a należałoby. Ja nigdy nie wsiadłabym i nie pojechała nie wiadomo gdzie z obcym facetem, zresztą mąż też na to by nie pozwolił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pełne odosobnienie w kamieniołomach i seks z krokodylem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste : młodzi ludzie potrzebowali pieniędzy, chcieli zarobić, być może nie mieli pracy. Staruch ( 52 lata ) dobrze sobie wykombinował. Ja uważam że 25 latka nie mogła tego przewidzieć. Ja sama nie przypuszczałabym że ktoś może być aż tak podły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam tego faceta czesto przejezdzałem obok jego działki ale nie wydawał sie na takiego zwyrodnialca. Na posesji zawsze cisza i spokój ale niewiadomo było co sie w domu dzieje. Na forum pisza zeby wykastrowac go ale to nic nie da bo on i tak był impotentem. Na krzesło najlepiej po co mamy utrzymywac w wiezieniach takich ludzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego zboczenca jak bylam mala to u mnie na klatce schodowej zgwalcil i udusil 29 letnia dziewczyne zale zycie balam sie wejsc do kladki schodowej!!!Na krzeslo elektryczne z tym zboczencem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może specjalnie go wypuścili w nadziei, że nie wróci... żywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...