Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za "wiejskie ludzie" haha wstyd na cały powiat haha. Brawo SG. Mam nadzieje ze ten co nagrywał i wyzywal strażników także odpowie za znieważenie haha. Dowód jest . San się nagrał haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SG BRAWO !!!. To się nazywa regulaminowe wykonywanie obowiązków. A te piskliwe głosy jakiejś kobiety niby komentarz(..."kurwa co robicie?") podczas nagrywania filmiku, podobno przy dzieciach, powinny być skierowane do odrębnego ukarania. Straż Graniczna jest od tego aby jak sama nazwa wskazuje, chronić granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraiński spirytus techniczny zlasował mózgi tym burakom... Brawo SG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo kto idzie do służb mundorowych. Często patologia niewiele róźniąca sie od tych co zatrzymują. W czym oni są lepsi w tym , że mają maturę (szkoła średnia) czy studia. W dzisiejszych czasach to żaden luksus. Znałem na studiach takiego typa co organizował w akademiku falę, znęcał się nad słabszymi, wyzywał ich do downów itp. a teraz służy w policji. Dodam jeszcze, że na piętrze był największym ochlejtusem i studia skończył z dwuletnim opóźnieniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia dobrze SG !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powini brac i kazdego menela tak obracac w husynnym .pewnie skakali  to i dostali od sg ...niektorzy z husynnego z mlodziezy nie ma szacunku do innych i robia co chca wkoncu moze sie przestrasza i uspokoja sie ..cwaniacy..wiecej patroli i interwencji w husynnym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraiński spirytus techniczny zlasował mózgi tym burakom... Brawo SG.
brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie widziałem stawianego oporu raczej od razu dostał gazem widać na filmie a później to nie mógł oddychać i widzieć i to jest normalna sprawa ze tak organizm reaguje broni się ,mysle ze dla S.G będą zarzuty pobicia oraz nie udzielenia pomocy wręcz jecze dociskanie i nieumozliwienie oddychania przez jednego strażnika.Bardzo tragiczna interwencja.BEZSTRONNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać ich ku...wa! nie mają szacunku dla munduru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak powinno być. Szybka akcja i patologia skasowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Opublikowany w internecie materiał filmowy został poddany szczegółowej analizie" hahahahahaha bandytyzm, szkoda że są tacy cwani tylko jak mają przewagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za starych czasów (lata 90-te) kiedy służyłem w SG to by taka patologia jeszcze kolbą od kałacha łomot dostała za nieposłuszeństwo w stosunku do funkcjonariusza. Brawo za profesjonalizm .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę agresji w zachowaniu Strażników. Widać jedynie największą agresję słowną kobiety a zaraz po niej pozostałych przyłapanych. Patologii mi nie szkoda. Z przestępcami powinni ostrzej postąpić. A człowiek który się tak wyraża nie zasługuje na godne traktowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha taka baba tylko pisku narobiła jakby d... dawała. Dziwne, że pałą po łbie nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze !!! Cisnąć patologie !!!! Brawo dla straży granicznej !! A ta suka co krzyczy wyzwiska powinna siedzieć w pierdlu za to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baba powinna dostać kolbą w łeb !!! A tych wieśniaków patologicznych bronią tylko koledzy z husynnego - tez pewnie przemytnicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra interwencja. Skoro byli niewinni czemu nie poddali się kontroli. Chociaż jedna ze służb w naszym kraju działa jak powinna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam przyjaciół wśród patoli i przestępców więc daruj sobie.
Wielki miłośnik służb porządkowych. Pamietaj by sie postarac o to zeby "beknal" hahah. jakby Twojego przyjaciela tak potraktowali to byś krzyknął"brawo panowie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzorowa interwencja straży! Brawo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...