Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Chełma do Berlina. Pasażerowie zadowoleni z nowego połączenia?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2016 o 09:22 Powrót do artykułu
Artykuł sponsorowany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie dziennikarzu Barczyński, przypominam Panu że gdy powstało połączenie do Warszawy z Chełma dużo bardziej atrakcyjniejsze cenowo niż usługa Panów Porebnego i Dziewulskiego nie napisałeś facet ani słowa. Biznes przewozowy słabo idzie to się kupuję po raz kolejny artykuł, tylko dlaczego nie oznacza się go jako "sponsorowany"? A tak na marginesie, Panie Barczyński, czy zatrudniony jest pan na etacie w DW? Czy może po robocie pisuję Pan do gazety aby dorobic? Słabe są te pańskie newsy, niestety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 PORĄBANI! Tomasz Porębny z VIKI BUS  i wspólnik Dziewulskiego, niech pojmie, że Lubelszczyzna nie dotyczy lubelskiego, bo Lubelszczyzna obejmuje tylko teren lubelskiej ziemi, no i województwo lubelskie, to nie jest lubelska ziemia! Autor dobrze wie i mówiącego z błędu nie wyprowadził i gdyby był mądrzejszy, to by kłamstwa nie wprowadził, a to znaczy, że BAR dalej manię wywyższania wmawia oraz nie wiadomo z jakich powodów BŁAZNA odstawia? Morał: redaktorze, nie graj cwaniaka, bo mądrość taka, iż nauka, wcześniej czy póżniej usadzi każdego tępaka! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chełmianin N jeśteś chory na umyśle nie wypowiadaj się więcej palancie i nie pisz swoich wypocin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 UMYSŁ! Chory na umyśle mądrzejszych nie uznaje i swoją chorą li tylko wyobrażnię wyznaje, a jak mu się wytknie palant nie mądrzeje, gdyż IQ w głowinie, mądrych nie rozumie.              >>>>>>>>>> Chełmianin N pisać swoje wypociny będzie, dopóki Gość manii wielkości się pozbędzie, i jak prawda boli, świadczy, że człek czuje a zatem taka rada: prawdę pisać wypada.              
Zaloguj się, aby oddać głos
0
byłby z ciebie pueta ale glowa u ciebie nie ta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GŁOWA NIE TA! Gościu! Wierszokleta do rozważań zmusza, a że myślałeś, świadczy, że słowo wzrusza, czyli Twoja mądra głowa i wrażliwa dusza, ma prawo oceniać, bo fachowość wymusza. Głowa nie ta, się nie obraża i myśli wyraża, a Twoja głowka szlachetna inaczej rozważa bo nie ma ludzika, co by każdemu dogodził, no i nie poeta, dalej będzie klepanki płodził. Morał: człowiek myślący ma swoje widzenia, i ludzie się różnią, bo mają różne kojarzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: