Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z własnej woli dmuchali w alkomat

Utworzony przez celownik, 28 września 2008 r. o 16:57 Powrót do artykułu
W nastepna niedziele odbedzie sie lekcja dmuchania w alkomat dla panienek lekkich obyczajow ....
Ostatnio edytowany 29 września 2008 r. o 16:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy takie pokazy zorganizuje policja sama dla siebie? Bo przecież tam też od czasu do czasu zdarzają się tzw. funkcjonariusze po kielichu za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla policjantow to skomplikowana sprawa bo w jeden dzien sie nie da tego zrobic, wiekszosc z nich trzeba z tydzien pouczyc o co chodzi z tym dmuchaniem. Ja mysle ze po tygodniu cos tam zrozumia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Probierz trzezwosci napisał:
dla policjantow to skomplikowana sprawa bo w jeden dzien sie nie da tego zrobic, wiekszosc z nich trzeba z tydzien pouczyc o co chodzi z tym dmuchaniem. Ja mysle ze po tygodniu cos tam zrozumia
ZROZUMIEJĄ.. jeśli kogokolwiek chcesz już pouczać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głębia tych komentarzy wprost poraża!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NA KOMISARIACIE POLICJI W CHEŁMIE NIE MA MOZLIWOSCI PRZEBADANIA SIE ALKOMATEM? NAWET ODPLATNIE MOGLIBY ZROBIC A NIE TYLKO WYLAPYWAC PIJANYCH KIEROWCOW I ZABIERAC IM PRAWKO. JESTEMM PRZEKONANY ZE GDYBY ALKOMAT TAKI BYL UDOSTEPNIONY NA PEWNO NIE JEDNA OSOBA BY Z NIEGO SKORZYSTALA. WIEM WIEM PILES NIE JEDZ.... ALE CZASAMI SA W ZYCIU ROZNE SYTUACJE I CZLOWIEK NA DRUGI DZIEN PO SPOZYCIU CZUJE SIE DOBRZE ALE OBAWY SA W TAKIM WYPADKU POLICJA POWINNA UDOSTEPNIAC ALKOMAT. MYSLE ZE ZATACZAJACYCH SIE DELIKWENTOW NIE BYLOBY ZBYT WIELU W KOLEJCE DO BADANIA. KIEDYS NA TVN TURBO PORUSZYLI TEN TEMAT. POLICJA TLUMACZYLA SIE ZE BYLYBY KOLEJKI DO ALKOMATU... NAJPIERW NALEZALOBY SPROBOWAC PRZEPROWADZIC TAKA "AKCJE" A POZNIEJ WYCIAGAC Z NIEJ WNIOSKI A NIE Z GORY ZAKLADAC NAJGORSZE.... WARTO POMYSLEC O TYM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak mówi jeden z e słynnego duetu " Bracia Senna"wlasnym oczom nie wierze co piszą. A któż inny jak nie "dziadek" Waldek popijał przy ognisku i przygrywał spiewajac wieczorową porą, by o świcie ruszyć dalej w morderczy wyścig. A promile...cóz...ulatniały sie z każdym przebytym kilometrem. Pozdrawiam cały AK ps. Nie siejcie propagandy starymi metodami tow. Prezesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ars napisał:
ZROZUMIEJĄ.. jeśli kogokolwiek chcesz już pouczać...
"ARS" tryin to be a wise guy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...