Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 15-letnia Renata Kupiuk z Chełma

Utworzony przez Klaudia, 6 marca 2013 o 23:06 Powrót do artykułu
Podpiszcie petycję o zwrot dzieci rodzicom - państwu Bajkowskim z Krakowa. Twoje dzieci mogą byc następne! Wejdź na petycjeonline i wyszukaj "Uwolnienie dzieci Bajkowskich" - każdy głos się liczy. Możesz to zrobić anonimowo, nie ujawniajać danych w internecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GIMBAZA rusza na wiosnę - za jakiś czas znajdzie się u jakiegoś kolesia, lub innej jej podobnej...
0
"czarne kozaki koloru do kolan", buhahaha
0
Juz w burdelu szfabom daje jak glupia suka jest to ją kohaś za pare tysi do burdla wywiozl hahaha
0
Adamek ty idioto! Kto cię deb***u dopuścił znowu do klawiatury!?
0
Twa matka maciora jest dopuszczana do knura a nie ja do klawiatury.hahaha:-/
0
Ja Uważam ze forum bez Adamka bylo by nudno!hehe
0
tak to jest jak zboczny koniobójca dorwie się do kompa
0
A jaki kolor majtek?to istotne bo moze ją gdzieś spotkam,tylko zeby nieosrane.h
0
Nie ma jej poco szukac bo to bżydal fe kijem bym nietknoł
0
Chcialabym wiedziec,panie redaktorze,jak wygladaja kozaki w kolorze do kolan?!Wiecej komentowac nie trzeba gdyz wiadomo jaka wielka to tragedia kiedy dziecko zaginie.Szczerze wspolczuje rodzinie.Reszte komentarzy nalezy pominac...dzieci i ryby glosu nie maja!do ksiazek maloletnie nieuki!
0
Te anonim z tymi madrosiami to do miodka won pajacu,kazdy sie moze pomylic,znalazl sie ku*** pierszy jezykoznawca w polsce jak sie niepodoba to won na onet lub wp tam se madruj pajacu
0
Pewnie już w ciąży jest...
0
Adamek napisał:
Te anonim z tymi madrosiami to do miodka won pajacu,kazdy sie moze pomylic,znalazl siewn ku*** pierszy jezykoznawca w polsce jak sie niepodoba to won na onet lub wp tam se madruj pajacu
malo ze pedzio to jeszcze impotent marzysz zeby cie tak w szesciu ty krypto geju . Tobie za darmo jakby chciala jakas dac to nie wiedzialbys jak ani czym cioto , ciotuniu , ciotuneczko
0
ty Adamek to prawdziwy pojebus jesteś i kiedyś trafisz na coś co zmieni ci życie.
0
Adamek napisał:
Juz w burdelu szfabom daje jak glupia suka jest to ją kohaś za pare tysi do burdla wywiozl hahaha
"kohaś" do szkoły głąbie.
0
Chcesz szbyko i legalnie zarobić ? wejdź na www.egazetka24.pl Ja w ostatnim miesiącu zarobiłem 850 zł, siedząc z w domu !
0
sam mozesz byc w ciazy głabie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: