Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła suczka-proszę o pomoc

Utworzony przez radomir, 1 stycznia 2013 r. o 11:06
Witam Serdecznie. Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc. W dniu wczorajszym tj.31.12.2012r. zaginęła moja suczka Zdarzenie miało miejsce w ok. godziny 17-ej przy ul.3-ego Maja w okolicach osiedla Bazylany. Pies na skutek strzałów z petard stracił orientację i przestraszony uciekł zza bloku przy ul.Wolności na drugą stronę ulicy i ślad po nim zaginął. Poniżej zamieszczam zdjęcie. Na szyi ma założoną czerwono-czarną obrożę widoczną na zdjęciu. Suczka najprawdopodobniej jest przestraszona z podkulonym ogonem gdzieś może się błąkać jest również możliwość że będzie kuleć na tylną łapę gdyż ma problemy ze stawami. Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję i oczywiście przewiduję nagrodę. Tel kontaktowy: xxxxxxxxxxxxxx http://s019.radikal.ru/i607/1301/83/d80c9dd08f76.jpg
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2013 r. o 13:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze sie znajdzie...Trzymaj się....Sama jestem psiara i bardzo przejmuje sie takimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Sytuacja już opanowana suczka jest w domu. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sie cieszę, często tu zaglądałam, wypatrując dobrych wiesci od Ciebie, i sie nie zawiodłam ) Moge spokojnie iść spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...