Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamkną wypożyczalnię książek przez... niski sufit?

Utworzony przez immanuel kant, 3 lipca 2008 o 07:49 Powrót do artykułu
NIE MOGĘ!!!! normalnie jak w monty pythonie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie tak dawno ukończono budowę biblioteki, tak bardzo potrzebnej na mieszkańców miasta i nie tylko.Zadziwił mnie fakt, że odbiór budynku odbył się przy udziale stron wymienionych w niniejszym artykule .Nadmieniam , że decyzję o przydatności budynku do użytkowania wydał organ nadzoru budowlanego w Chełmie (osoby te obecnie pracują i dobrze się mają) jeżeli nie , to mieszkają na terenie Chełma. Wobec powyższego proszę o wnikliwe zapoznanie się z protokołami odbioru sporządzonymi przez właściwe organy z ktOrych będzie wynikać , czy obiekt został wykonany zgodnie z sztuką budowlaną i projektem budowlanym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tę czytelnię uruchomiono za czasów prezydentury pana Grabczuka. Urządzili ją specjaliści od bibliotekarstwa panowie Małowski i Miskur (Miskur pracuje teraz w Urzędzie Marszałka Grabczuka). To oni naruszyli prawo lokując tam czytelnię. Powinni ponieść za to konsekwencje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: