Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko czapa jest rozwiązaniem dla takiego śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina tej matki tak go wyhowala to tak ma muj stary wieszal mje za belka do gory nogami i dostawalem goranco patelnio po dupie i myłem mu nogi za karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś dwa lata temu spotkałem tego matkobójce u jego Ojca w okolicach Chełma, gdzie przywiozłem im węgiel. Pamiętam jak razem z ojcem wyszli z domu, matkobójca był ubrany w filce (gumowce) koszulkę i miał same bokserki, przez 15 minut jak tam byłem nie odezwał się ani słowem. już wtedy po jego zachowaniu i wyglądzie dało się stwierdzić, że jest co najmniej inny nie mówiąc pier****ty.... co musiała czuć matka, jak zdała sobie sprawę, że zabija ją własne dziecko...straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina tej matki tak go wyhowala to tak ma muj stary wieszal mje za belka do gory nogami i dostawalem goranco patelnio po du*** i myłem mu nogi za karę
Jak śmiesz tak pisać??? Nie znałeś Jej. Nie wiesz jak dobrym była człowiekiem. Nic nie wiesz. Nic. I kpisz sobie z czyjejś śmierci i z czyjegoś bólu. Z bólu córki, rodziny, przyjaciół i znajomych. Z mojego również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kasia waśniewska pokazala jak sie utylizuje odpadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina tej matki tak go wyhowala to tak ma muj stary wieszal mje za belka do gory nogami i dostawalem goranco patelnio po du*** i myłem mu nogi za karę
  Każdy kto pisze takie bzdury, jest jakiś nie normalny,naprawde.... Ta kobieta,była wspaniałym człowiekiem,znałam ją osobiście, była dobrym nauczycielem,na której lekcjach uczeń sie nie nudził,a słuchał z zaintersowaniem...bardzo mi jej żal,że miała tekie,a nie inne życie...wyrazy współczucia,dla rodziny, p.Jadwiga zostanie w mej pamięci,jako dobry człowiek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...