Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hm...Niezły scenariusz na dramat z trupem w tle. A hm...Mąż to sadysta, który znęca się nad żoną by móc przeżyć kolejny dzień. I to jest normalne, ta potrzeba doręczenia drugiego człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to znacie ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotąd nie wrócił do zdrowia. Porusza się na wózku, a w pozycji siedzącej może pozostawać maksymalnie półtorej godziny na dobę. Dlatego na sali sądowej będzie leżał a te zdjecia to skad? wstal nagle chodzi? co to ma byc do cholery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie to nie bajka. A on widział w niej idealną kobietę. I tak przez 18 lat aż do tego tragicznego lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby był tak wredny to nie mogłaby być z innym, na sam widok mężczyzn by uciekała, takze iwdać, że nie był aż takim złym człowiekiem tylko zakochanym, aona mu się puszczała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weg napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Puszczalskie scierwo
Nie oceniaj bo będziesz oceniony prymitywie.
nie mów do nnie prymitywie ty prymitywie bo pomyślą żeśmy koledzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne.. tragedia... nie mam po prostu słów. facet kochał ja, a ona poszla do innego. A idz w cholerę!!!! teraz masz człowieku zasrane i zmarnowane zycie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne dokładnie tak samo mysle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...aby dwoje dorosłych ludzi nie umiało rozstać się z godnością jest dla mnie niezrozumiale. Szczególnie w sytuacji, kiedy debil jeszcze morduje! Osobiście byłem żonaty cztery razy i wciąż mam dobre relacje z moimi ex. (z wyjątkiem tej drugiej) Zwłaszcza z kobietą będącą matą moich dzieci! W tej chwili żyję w wolnym związku partnerskim, co nie przeszkadza nam na wysłanie życzeń z okazji urodzin, wspólnej kawy itd. Kobiety dobrze się znają i wzajemnie akceptują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...