Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamykają wiadukt

Utworzony przez Gość, 22 września 2008 r. o 03:05 Powrót do artykułu
Z Trubakowskiej na Dyrekcje ha ha i chelmska elyta nie bedzie mogla spac po nocach bo ludziska beda im pod oknami jezdzili, fajnie co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sadowska !! w Chełmie nie ma przejazdu 'kowalskiego' tylko Kowelski. Wstyd pisać takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wiem. To po prostu nieszczęśliwa pomyłka. Po co te złośliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kilka artykułów wcześniej pisano o zmniejszeniu kursów CLA... Wogóle w Chełmie jeździ mało autobusów miejskich, a jeśli już jeżdżą to baaardzo rzadko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to w takim okresie jesiennym wykonuje takie roboty, w deszcz przy zbliżającej się zimie? Taka władza nie zna się chyba na budowaniu jest za młoda, to już chyba wybory się zaczynają i zależy komuś na efektach. Ja jestem przeciw więcej za takim kandydatem nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman napisał:
Kto to w takim okresie jesiennym wykonuje takie roboty, w deszcz przy zbliżającej się zimie? Taka władza nie zna się chyba na budowaniu jest za młoda, to już chyba wybory się zaczynają i zależy komuś na efektach. Ja jestem przeciw więcej za takim kandydatem nie zagłosuję.
No pewnie lepszy był by Pan G to dopiero były inwestycje w mieście Szpakowa zrobiona idealnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregor napisał:
No pewnie lepszy był by Pan G to dopiero były inwestycje w mieście Szpakowa zrobiona idealnie
ale przynajmniej nikomu życia nie utradniał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agusia napisał:
ale przynajmniej nikomu życia nie utradniał
Utrudnienia to były by w przyszłym roku kiedy nadzór budowlany by go zamknął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonawcom remontu wiaduktu polecam wykonawców remontu szosy Chełm - Łowcza. Na szosie jest dwa pasy ruchu, ale zawsze jeden był czynny, przy czym też remontowano most w Sawinie. Na wiadukcie jest cztery pasy ruchu i zamykają. najwyraźniej ktoś nie pomyślał. ponadto jechałem kiedyś w poniedziałek o godz. 9.00 rano i nikogo na wiadukcie nie było., na szosie widziałem pracujących wieczorem i nawet w czasie deszczu. Proponuję jeszcze raz przemyśleć sprawę zamykania wiaduktu. To nie te czasy, że zamyka się wiadukt, opiera o łopatę i stoi. Byłem kiedyś w Budapeszcie oraz w Berlinie, widziałem remonty ale w nocy, kiedy jest mały ruch. czy nie można tak zrobić w Chełmie? Władze miasta wybierając firmę remontową winni zastrzec, że ma się remont odbywać przy połowie zamkniętego wiaduktu. Ponieważ tego nie zrobiły, są współwinne chaosu, jaki się wytworzył. Przez Szpitalną jechałem ponad pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystający z wiaduktu napisał:
Wykonawcom remontu wiaduktu polecam wykonawców remontu szosy Chełm - Łowcza. Na szosie jest dwa pasy ruchu, ale zawsze jeden był czynny, przy czym też remontowano most w Sawinie. Na wiadukcie jest cztery pasy ruchu i zamykają. najwyraźniej ktoś nie pomyślał. ponadto jechałem kiedyś w poniedziałek o godz. 9.00 rano i nikogo na wiadukcie nie było., na szosie widziałem pracujących wieczorem i nawet w czasie deszczu. Proponuję jeszcze raz przemyśleć sprawę zamykania wiaduktu. To nie te czasy, że zamyka się wiadukt, opiera o łopatę i stoi. Byłem kiedyś w Budapeszcie oraz w Berlinie, widziałem remonty ale w nocy, kiedy jest mały ruch. czy nie można tak zrobić w Chełmie? Władze miasta wybierając firmę remontową winni zastrzec, że ma się remont odbywać przy połowie zamkniętego wiaduktu. Ponieważ tego nie zrobiły, są współwinne chaosu, jaki się wytworzył. Przez Szpitalną jechałem ponad pół godziny.
Z pracą po godzinach zgoda ale z zamykaniem to już nie bardzo w końcu mają być wymieniane przęsła a nie tylko kosmetyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej poje.... pomysłu nie miała jak nie ma w co kasy włozyć to niech lepiej jej nie rusza najgorszy prezydent jaki miał chełm ona jest DURNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miły napisał:
Bardziej poje.... pomysłu nie miała jak nie ma w co kasy włozyć to niech lepiej jej nie rusza najgorszy prezydent jaki miał chełm ona jest DURNA
nie jestem fanen p. Fisz ale pisać takie bzdury to obciach i brak kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...