Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd województwa dał prawie 10 mln zł na... bibliotekę

Utworzony przez siuśmajtek, 14 sierpnia 2012 o 18:58 Powrót do artykułu
A po ch.j komu dzisiaj biblioteka za tyle milionów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze, ze to Zarząd dał. Pewnie wyjął z własnej kieszeni i dał. No bo gdyby na przykład przeznaczył środki z Naszych podatków można by się zastanawiać, zle skoro Zarząd dał..?
0
ano właśnie po to żeby takiego prostactwa i chamstwa w narodzie nie było jaki ty siuśmajtek prezentujesz
0
Rozbudowa biblioteki jest konieczna choćby z tego względu, że coraz większą popularnością cieszy się chełmski PWSZ. Dostęp do literatury naukowej jest w tym wypadku konieczny, wręcz na wagę złota. Sam na licencjacie korzystałem z tej biblioteki i wielu publikacji nie mogłem pozyskać. Co innego teraz gdy mieszkam w Krakowie i doskonale wiem co oznacza dobrze wyposażona biblioteka. I nie mówię tu o samym księgozbiorze ale o zapleczu czy przystępnej czytelni.
0
...ciekawe skąd się znajdzie kasa na te dziury na chełmskich drogach. to co się dzieje to poprostu masakra. tak źle dawno nie było...
0
szosy mamy jak ser z jakiejs zagranicy, biedota nie ma zasilkuw, ludziom roboty nie daja bo to ma niby byc komkurencja co by to lepiej robili i zabijali sie za kapitalism, a komunisci z Sld i ten tuskowy Grabczuk szasta groszem wszendzie tylko nie tam gdzie braki. teras budynek stawiaja jak by to malo bylo w chelmie. po co to komu i do czego jak ludzie na chlep nie maja bo cementownie zamkli obuwie zamkli i winiarnie i wszystko ale na jakas biblioteke to majo niedouczone kanalie ale do wyboru nowej wladzy poczekamý i zobaczymy jak do kryminalu wszystko sie zamknie
0
Biblioteką za tyle milionów chcecie ciemne masy edukować. Ciemne masy edukuje się u podstaw a nie pomnikami typu "Miś". Kto pozamykał szkoły na wsiach, kto tnie godziny nauczycielom jak nie samorząd? Ludzie to zwykłe sku...syństwo stawiać takie przybytki gdy brakuje kasy na godziwe płace dla nauczycieli, utrzymanie szkół i się wszędzie tnie koszty. Tylko po to to budują, żeby jeden z drugim sobie to na ulotkę wyborczą wsadzili! Rozliczymy was.
0
A ja bym wolała Kosciól albo plebanie w parafii Urszulin tam ksiadz meczy sie w mieszkaniu nad kosciołem.albo Kosciól w Bekieszy tam ludzie niemaja parafii.a ta biblioteka to po co ?ludzie maja laptoki w domu
0
Co zarząd dał? Wniosek został oceniony i dostał kase. Mówienie ze to dzięki komuś to przyznanie się do korupcji
0
buzal napisał:
szosy mamy jak ser z jakiejs zagranicy, biedota nie ma zasilkuw, ludziom roboty nie daja bo to ma niby byc komkurencja co by to lepiej robili i zabijali sie za kapitalism, a komunisci z Sld i ten tuskowy Grabczuk szasta groszem wszendzie tylko nie tam gdzie braki. teras budynek stawiaja jak by to malo bylo w chelmie. po co to komu i do czego jak ludzie na chlep nie maja bo cementownie zamkli obuwie zamkli i winiarnie i wszystko ale na jakas biblioteke to majo niedouczone kanalie ale do wyboru nowej wladzy poczekamý i zobaczymy jak do kryminalu wszystko sie zamknie
Co to jest "ZASILKUW"?? może biedota zamiast do szkoły chodziła na wagary na browary i miała ubaw jak to kujony do szkoły latają? a teraz biedota beczy że nikt ich dyrektorem nie chce zrobić i że to wina władzy czy kogoś zawsze innego.
0
we w naszym dawnym województwie kosćiołów tyż ni brak, ze 15 sie znajdzie, a na górke to i na kolach może iść, po drodze kilka biedronek zaliczy co by na darmo do księdza na pusto sie szła, oni na piętrach też mieszkajo, tyko że w kamenie, a windy tam ni ma, to na tace trza wincej. ja te twoje laptoki tam zasiega dzie łapio to chyba tyko dzie na polu, dzie lasów i górów ni ma, a kniga to kniga, co przeczyta to może i w tyj póstyj głowie zostanie bo jak tyko zobaczy to i zara sie rozkraczy
0
Po co komu ta biblioteka??? Ludzie na raka nie mają gdzie się leczyć , a oni wydają taką kasę na bubel!! kto z tego korzysta??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: