Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biedny mi2 zobaczcie na ostatnie zdjecie, on się patrzy i jest smutny, żeby nie powiedzieć załamany. One mają duszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
SZczyt polskiego deb***IZMU , PUSTOGLOWIA to jest PARANOJA!!!!!!! W jakim kraju przyszlo zyc ???
kolejny sukces rzadu Duska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helena napisał:
Czy to prawda że to ta maszyna co latała z RYŻYM na wybrzeże,a teraz po prostu zacierają komuniści w ten sposób wszystkie ślady ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Nie można w tym kraju nic zrobić, bo zaraz się trafia garstka ciemnoty, kóra myśli że wie wszystko lepiej i koniec. Wszędzie na świecie zatapia się statki, samoloty, wagony itd. jako miejsca do uatrakcyjnienia akwenów, małych i dużych, dla nurków i wzbogacenia dna dla organizmów żyjących w wodzie (tak tak one na tym też kożystają). Ja wiem że wy byście chcieli w życiu tylko chodzić do pracy, spać, jeść, oglądać TV i pisać durne komentarze, ale jest cała masa ludzi którzy chcą porobić coś ciekawego. Puszki, słoiki itp nie są żadną atrakcją. Więc zastanów się jeden z drugim co i po co piszesz, bo tylko robisz z siebie idiotę. Ze smigłowca zostały wymontowane wszelkie instalacje oraz silniki i przekładnia, więc nie ma problemu z płynami eksploatacyjnymi i paliwem, śmigłowiec został także umyty. Będzie stanowił atrakcyjne miejsce dla ryb (jak macie akwaria to zanurzacie w nich różne patenty żeby rybki miały ciekawiej. A i przyroda nie powinna być obszarem zamkniętym w który nie ma wstępu. Sugerują pooglądać filmy jak to wygląda po jakimś czasie: (P-38 który rię rozbił, więc nie został oczyszczony, a i tak stanowi dom dla wielu zwierząt) . Mnóstwo ludzi brudzi na plażach, w lasach, górach itp. Pomosty rdzewieją i się rozsypują, łódki, pontony (z nierozkładalnych tworzyw) toną. Ludzie drą mordę, karmią zwierzęta w parkach narodowych. Nikomu to nie przeszkadza. A nurkom którym zależy na tym żeby nie nurkować w syfie czy rowerzystom żeby jeździć posród ładnej przyrody i organizującym akcje sprzątania się dostaje bo z głową i odpowiednimi pozwoleniami robią taką akcję. A do tych co wietrzą spiski obecnego rządu. Wśród nurków są również osoby związane z PISem i innymi partiami politycznymi. Ale jak się trafi banda ignorantów którym zawsze źle, to napiszą co im ślina na język przyniesie. Sam nie jestem nurkiem ale znam kilku. Uprawiam inny sport który także znajdzie rzeszę pseudoznawców/pseudoekologów-przeciwników. Wiec irytują mnie takie bezmyślne wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakupie! Nie przekonuje mnie Twój nowobogacko - arogancki wywód. Może na tym skończę, bo (pomimo, że znam kilku nurków), nie zniżam się do poziomu SZAMBONURKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA MYDLENIE OCZU!! LUDZIE!! KOMUNA SIĘ SKOŃCZYŁA!! A ONI NAM DALEJ SIANO WCISKAJĄ W DU.Ę! nIE WIERZCIE TYM DARMOZJADOM, WZIĘLI KASĘ W KIESZONKĘ I NA WSZYSTKO POZWOLĄ! WIĘC WYSTĄPMY O ZATOPIENIE WAGONU OSOBOWEGO, BO ZOSTAŁ SPOKO OCZYSZCZONY!! KOMU TA ŚCIEMA ZŁODZIEJE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie widza knowania we wszystkim...Przecież to nie jest rzecz której utylizacja kosztowałaby bajońska sumę,bez problemu mozna by na złom to wywieźć,jeżeli nie leży na takiej głębokości żeby komuś zagrazałoby to co za problem?Ciekawe czy Ci co najbardziej krzyczą są tacy w porządku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...