Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głupota ludzka nie zna granic !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
HA HA HA, to jest atrakcja turystyczna ! No cóż za Wisłą w Polce jest Ukraina... To może zatopcie jeszcze wraki samochodów, albo sprzęt rolniczy... Tylko czekać aż turyści będą walić nad J. Białe ;-)
0
CO ZA KRETYN NA TO POZWOLIŁ? Po raz n-ty potwierdza się, ŻE TYLKO WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA NIE MA GRANIC!!!!!
0
mądre to na pewno nie jest ! czy mieli zezwolenie ? jeżeli tak, to podwójna głupota zwycięzyła
0
Ludzie! Czy tam nie ma nikogo przytomnego?!!! Co tam się dzieje? Nie dość, że jezioro Białe zostało dosłownie ZADUSZONE zabudową i ledwie zipie, to jeszcze wrzucany do wody złom ma być atrakcją?!!! Dla kogo pytam się i kto na takie BARBARZYŃSTWO pozolił!!! Brak słów!
0
No ale po ch***?
0
A spróbuj wrzucić butelkę to dostaniesz mandat za zaśmiecanie jeziora.
0
Przestańcie pitolić głupoty. Sami jesteście zacofańce. Topienie samolotów, helikopterów, okrętów, statków to częsta praktyka, a nie zaśmiecanie. Poczytajcie troche, a zobaczycie w ilu akwenach, jeziorach, morzach jest sprzętu i to nie dlatego, bo go tam wyrzucili.
0
beczki z uranem albo śmieci z cementowni, to by była atrakcja. (walnijcie się w łeb!!!) jak wrzucę peta do białego to kara 500 zł a to ło to co to ma być?
0
upierdliwy napisał:
Przestańcie pitolić głupoty. Sami jesteście zacofańce. Topienie samolotów, helikopterów, okrętów, statków to częsta praktyka, a nie zaśmiecanie. Poczytajcie troche, a zobaczycie w ilu akwenach, jeziorach, morzach jest sprzętu i to nie dlatego, bo go tam wyrzucili.
SĄ HELIKOPTERY I DLATEGO NIE MA RYB.
0
właśnie takie obiekty sprzyjają rozwojowi fauny i flory wodnej.
0
LUDZIE! Tego nie można ot, tak sobie zostawić! Wrzucenie złomu do jeziora, a jego wyciągnięcie to zupełnie odrębne sprawy! TO wrzucenie (niezrozumiałe kuriozum!) wymagało odpowiednich warunków, a kto doprowadzi i zapłaci za jego usunięcie?!!! A może ma tak pozostać?! Jezioro Białe niewątpliwie wymaga oczyszczenia po każdym sezonie nie tylko w linii brzegowej ale i na dnie. Tu mamy działanie zgoła inne - dowalmy śmigłowiec! A może dowalmy oficjalnie składowisko śmieci! W artykule zainteresował mnie ślad "ciągnięcia" tego złomu z prywatnej posesji, która jest bardzo dobrze na zdjęciach widoczna! Czyżby to Pan "niewieciecojamogę" z warszawki? To oni decydują o tym terenie, czy jak naiwnie myślałam Rada Gminy i przepisy obowiązującego prawa?!!!
0
Do jeziora nie można niczego wrzucać, a tym bardziej przedmiotów metalowych. Jezioro Białe posiada I klasę czystości jako jedyne na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim (Równina Łęczyńsko - Włodawska). Mam nadzieję, że ogólnopolskie media opiszą ten imbecylizm, ośmieszą tych decydentów, którzy są za to odpowiedzialni i ktoś za to odpowie przed Sądem.
0
Czyli wniosek jest taki, że macie nie wrzucać kiepów i butelek do jeziorka ale helikoptery i samochody ew. pralki..
0
Gość napisał:
Do jeziora nie można niczego wrzucać, a tym bardziej przedmiotów metalowych. Jezioro Białe posiada I klasę czystości jako jedyne na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim (Równina Łęczyńsko - Włodawska). Mam nadzieję, że ogólnopolskie media opiszą ten imbecylizm, ośmieszą tych decydentów, którzy są za to odpowiedzialni i ktoś za to odpowie przed Sądem.
I do tego trzeba doprowadzić! Czegoś takiego nie wolno nie widzieć, ale nie myśl, ze ktos to za nas zrobi!
0
CZYSTY deb***IZM !!!
0
Brawo De BI Le nurkowie ! Brawo burmistrz Włodawy , pewnie na własny koszt ten złom wyciągniesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
czy to żart? kto na to pozwolił?
0
mam starego poloneza to jutro podjade i go zatopie
0
to się nadaje do prokuratury, choć sądzac po ostatnich "wyrokach" nie ma sensu
0
Strona 1 z 4