Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za zabicie psa na pół roku do więzienia, za zabicie człowieka tylko zawiasy! Ta władza nienawidzi Polaków!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest komedia... Za zabicie człowieka zawiasy a poniżej na dzienniku artykuł poł roku bezwzględnego więzienia za pobicie psa! Kur*a co za pieprzony pedalski lewacki kraj.
0
Może by tak uniewinnić Panie sędzio tak by było lepiej zabiłby może jeszcze dwie lub trzy osoby dopiero po tym dać mu dwa lata w zawieszeniu. to skandal by za zabicie człowieka były takie wyroki. Takie jest nasze prawo
0
Właśnie takie wyroki tworzą patologie, ciekawe jakie byłyby wyroki jeśli byłby to syn sędziego lub prokuratora. Gratuluję wymiarowi sprawiedliwości tak trzymać, lepiej karać recydywistów na rowerach.
0
Jak widać niewiele było warte życie zakatowanego na śmierć chłopaka. Ciekawe jakby to był syn Pana Sędziego czy wyrok byłby taki sam?
0
http://www.dziennikw...ULAWY/120909564 PełOwska sprawoedliwość!
0
Panie sędzio Mam pytanie. Czy gdyby to było pańskie dziecko, bestialsko zamordowane, lub pańskiego kolegi to też by pan wydał takin łagodny wyrok podczas gdy inny pański kolega wsadza na pól roku za psa?
0
Gość napisał:
http://www.dziennikw...ULAWY/120909564 PełOwska sprawoedliwość! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1347024865' post='671695'] PełOwska sprawoedliwość!
a co tutakj tłumoczku ma pełowska sprawiedliwość skoro pan Kaczyński też mianował sędziów...Nie starczyło rozumku więc jadem po wszystkich?
0
Umowna napisał:
a co tutakj tłumoczku ma pełowska sprawiedliwość skoro pan Kaczyński też mianował sędziów...Nie starczyło rozumku więc jadem po wszystkich?
JUDE ?????
0
...następny skruszony... strach żyć w tym kraju!
0
Jaki premier,takie i sądy.
0
Tyle jest dziś warte ludzkie życie dla "matki" 20 tysięcy złotych. Ciśnie się na język "Boże widzisz i nie grzmisz" Kwestia wymiaru kary jest już osobną sprawą i należy do właściwości sądu, a powiedzenie z życia mówi "jaki rząd taki sąd"
0
rzygać się chce..., a jeszcze niedawno tak kochałem mój kraj.....
0
Ciekawe? Czy za skatowane dziecko sędziego,sprawca dostałby taki sam wyrok. PANIE, CHROŃ NARÓD POLSKI PRZED TAKIM WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI.
0
Jurek napisał:
Może by tak uniewinnić Panie sędzio tak by było lepiej zabiłby może jeszcze dwie lub trzy osoby dopiero po tym dać mu dwa lata w zawieszeniu. to skandal by za zabicie człowieka były takie wyroki. Takie jest nasze prawo
To nie jest wina prawa.To wina sędziów i prokuratorów. Powinni kopać rowy.
0
to może dać im nagrodę?
0
HAŃBA!!!!! Brak słów!
0
szok, brak słów...
0
taki właśnie mamy wymiar sprawiedliwości - to są kpiny - za jazdę rowerem po pijaku dostaje się tyle samo jestem oburzona i pluję na taki sąd
0
Kpina!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: