Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zblizaja sie wybory i obudza sie upiory

Utworzony przez marekkopala, 6 stycznia 2011 r. o 12:51
Ja pisze abysmy WALCZYLI O OJCZYZNE. Was to nie rusza. Umiecie tylko NARZEKAC a nie WALCZYC o lepszy Kraj. Wiec spiac, narzekajac i tulac swe podusie nie narzekajecie na bol i brzusie. Po to przedstawiam Wam list aby pokazac madrosc rzadowcow nie korzystajacych z podpowiedzi i podsuwanych rozwiazan. A my zyjemy w kiepsko gospodarzonym Kraju. Pokazuje Wam jak moze wygladac parlamentarzysta piszacy. A wy w swojej stagnacji myslowej widzicie tylko wiszacych na plakatach i mowiacych. Wiec moze zroznicujcie wybieranego. Marek Kopala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marekkopala napisał:
Ja pisze abysmy WALCZYLI O OJCZYZNE. Was to nie rusza. Umiecie tylko NARZEKAC a nie WALCZYC o lepszy Kraj. Wiec spiac, narzekajac i tulac swe podusie nie narzekajecie na bol i brzusie. Po to przedstawiam Wam list aby pokazac madrosc rzadowcow nie korzystajacych z podpowiedzi i podsuwanych rozwiazan. A my zyjemy w kiepsko gospodarzonym Kraju. Pokazuje Wam jak moze wygladac parlamentarzysta piszacy. A wy w swojej stagnacji myslowej widzicie tylko wiszacych na plakatach i mowiacych. Wiec moze zroznicujcie wybieranego. Marek Kopala
W następnych wyborach startuj na PREZYDENTA.A teraz przedstaw swój program naprawczy,żeby żyło się nam lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniewaz tak kiepsko czytaja ludzie zapomnialem sie pod tym postem podpisa. Autor www.polacypobudka.pl Marek Kopala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Polskę bo tu się urodziłam, ale nie nie wiem akurat dlaczego mam faworyzować tylko jeden polski naród i to jeszcze a może szczególnie na okolicznych Ruskich ziemiach . W Polsce mieszkają przeróżne narodowości - Cyganie, Żydzi, Rosjanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...