Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie samochodów kierowanych przez Ukraińców. 7 osób przewiezionych do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2017 o 13:18 Powrót do artykułu
wjeżdżja do Polski z polnych dróg na europejskie drogi i dra z wielka szybkościa, kto jeżdzi trasa Chełm - Lublin ten wie jak oni potrafia jeżdzic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polskie drogi dla polskich wypadkow!
0
kolejki na granicy robią sobie sami ukraincy którzy kupują na gwałt polskie auta rejestrują na "Polaków" a później muszą przekraczać granicę co piąta dobę...oczywwiscie przekraczaja ja częściej przemycajac fajkę wymyslajac 1000 powodów dlaczego muszą jechać wczesniej...Tak zwani "wyznawcy dnia piątego" inni z kolei "śpiochy"Przykład z granicy....jedzie o pierwszej w nocy na wpół śpiący żeby ustawić się pod media za telewizorem...jego sąsiad z tej samej wioski już tam jest od godziny i śpi w busie zajmując kolejkę... Bo towar wykupią i co na tax Free biedny Ukrainiec sobie zawiezie
0
mam nadzieję że zapłacą za leczenie.
0
precz z banderą i upa
0
co się dziwić to tylko ukry....
0
Oj polaczki kundelki Przypomnijcie sobie co wyście wyprawiali żeby tylko tak do RFN...
0
StoŁpie
0
mam juz dosc ukraincow w zyciu codziennym.
0
upaińcy zaczynają siać śmierć na naszych drogach.
0
 mistrz ,cierpiący na śpiączkę afrykańską, na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz się budzi, jak się obudzi niezwłocznie  zabierze się za naprawę nissana i to jest świetna wiadomość ! 2 ruple rozbebeszone zrobiło się bezpieczniej!! 
0
Tak z boku ten Nissan wygląda jak Polonez !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: