Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ta Pani ma sporo grzeszków m/innymi imprezki z kliką za czyje pieniądze? i wiele innych czas to wyleczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,I to w sytuacji, kiedy zaściankową szkołę udało mi się wyprowadzić na wizerunkową placówkę."    Po kilku latach muszę zajrzeć do butów czy mi słoma z nich nie wystaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buta pani dyrektor jest wszystkim znana. Jej się wydaje że szkoła to jej dom, że może zrobić w niej wszystko, co sobie wymyśli. A my - uczniowie jesteśmy tylko potrzebni, jak trzeba gdzieś w przedstawieniu wystąpić, albo na jakimś apelu, by sie pokazać WAŻNYM LUDZIOM. Teraz czara się przebrała i wszyscy mają jej dosyć, tylko jeszcze nie wszyscy mają odwagę się odezwać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, rzeczywiście :)   Takich "kwiatków" pani dyrektor jest więcej niestety. I to twierdzenie że "Nie obrażałam uczniów. Jeśli teraz coś podobnego mi się zarzuca, to jest to tylko słowo przeciwko słowu".   No tak. My uczniowie, jak coś źle zrobimy to musimy się przyznać, przeprosić, odpokutować. A niektórym wolno wszystko i jeszcze twierdzą, że czyjeś słowo przeciw jego...
,,I to w sytuacji, kiedy zaściankową szkołę udało mi się wyprowadzić na wizerunkową placówkę."    Po kilku latach muszę zajrzeć do butów czy mi słoma z nich nie wystaje!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni tam wyprawiali ? ? :http://waa.ai/4X37 <--złapaliśmy ich na gorącym uczynku z ukrytej kaemry ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jet w wielu szkołach chełszczyzny. Liczą się układy. Dobro dzieci  jest nieważne. To dlatego tutejszy poziom nauczania jest najniższy w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice w końcu zorientowali się, że w szkole są współgospodarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Pani ma sporo grzeszków m/innymi imprezki z kliką za czyje pieniądze? i wiele innych czas to wyleczy
Zapewne imprezki jeśli były to nie za Twoje pieniądze.Poza tym czas nie leczy grzeszków,a raczej może coś jeszcze wyjść na światło dzienne czego dziś nie ujawniono.Proszę docenić Panią dyrektor za jej kompetencje,zaangażowanie i nie próbować niszczyć człowieka albowiem wygląda to na paskudny spisek części kadry z rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówi, że ona nic nie robi dla szkoły. Ale szkoła to nie prywatna własność pani Elak! Ta "afera" sama się z powietrza nie wzięła - to konsekwencja zachowania tejże pani dyrektor. Jej wypowiedzi, jej słowa, jej zachowanie spowodowały, że ludzie (rodzice, uczniowie, pewnie i nauczyciele czy pracownicy) mają dość tego, że w szkole gdzie najwazniejszy powinnien byc uczeń i jego dobro - tenże uczeń NIC NIE ZNACZY DLA PANI DYREKTOR.
Zapewne imprezki jeśli były to nie za Twoje pieniądze.Poza tym czas nie leczy grzeszków,a raczej może coś jeszcze wyjść na światło dzienne czego dziś nie ujawniono.Proszę docenić Panią dyrektor za jej kompetencje,zaangażowanie i nie próbować niszczyć człowieka albowiem wygląda to na paskudny spisek części kadry z rodzicami.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPISEK???? Człowieku, opanuj się! Spisek jest, jak ktoś jest niewinny. A nie jak w przypadku dyrektorki - tu wszystko jest wynikiem jej zachowania!  
Zapewne imprezki jeśli były to nie za Twoje pieniądze.Poza tym czas nie leczy grzeszków,a raczej może coś jeszcze wyjść na światło dzienne czego dziś nie ujawniono.Proszę docenić Panią dyrektor za jej kompetencje,zaangażowanie i nie próbować niszczyć człowieka albowiem wygląda to na paskudny spisek części kadry z rodzicami.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba komentują ci którzy donosy piszą i nie chce im się prcować. Jestem uczniem gimnazjum i sam widzę jak nauczyciele uknuli to, nie chcie im się nas uczyć i angażować w życiu szkoły. My sami musmy to robic.. jestemdumny ze chodze do szkoły w stołpiu i wiem ze w liceum dm sobie radę...: Do góry glow Pani dyrektor  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Takie grzeszki to nie grzeszki, na każdego nauczyciela w Stołpiu można jeszcze  wecej powiedzieć. W końcu nusieli pracować a nie lenic się...Tylko się czepiają człowieka, dzięki któremu moje dziecko ma wiarę w siebie i coś osiąga w życiu. A Ci rodzice, którzy kłamną, to mają problemy ze swoimi dziecmi i niespełnione ambicje. Bo sami w zyciu nic nie osiągnęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spisek uknula sprzątaczka z nauczycielami ... Śmieszne jak można tak naszą Panią dyrektor traktować... A rodzice donisy piszą wstyd mi za ludzi... Wytrwałości pani Haniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze wojt i dyrektorzy nie reaguja bo nie maja ku temu podstaw? Sprzataczka przyszla i wszytko przewrocilq do gory nogami. Nie dosc ze Pani Elak ja zatrudnila, to ta sie odwdziecza jej takim czyms. Ja proponuje napisac jeszcze do papieza. A poza tym to ten chlopeic rzekomo wyzwany przez Pania dyrektor nie pobiegl do domu i to nie rodzina wezwala lekarza a sprzataczki. Kochane plotkary gubia sie w zeznaniach. Slowo 'burdel' ma znaczenie balagan. Pani Elak zawsze tak mowila i nikomu to noe przeszkadzalo bo kazdy ja zna i wie ze ta nie ma na celu nikogo narazic. Pracownikom nie chce sie pracowac to trzeba zmienic dyrektorke prawda? Falszywe wszystkie takoe jestescie baby.. A jedna z druga do kosciolachodzi. Smiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYM SPISKOWCOM NIE CHODZI O DOBRO SZKOŁY... MYSLĄ ZE INNY DYREKTOR TO NIC NIE BEDZIE ROBIL... NAPEWNO NIE BEDZIE TAK JAK BYŁO A I NAUCYCIELOM SIE DOSTANIE BO PRACODOWCA NIE BEDZIE ZE SPISKOWCAMI PRACOWAĆ... SPADA WIARYGODNOŚĆ DO SZKOŁY RODZZICE NIE BEDĄ ZAPISYWAĆ DZIECII NAUCZYCIELE I SPRZATACZKI STRACĄ PRACĘ ... POMYSLCIE LUDZIE CO NAROBILSCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo w końcu ktoś rozsądny ...do kościoła  i co tydzień do komunii - chrześcijanki chyba zmienię wiarę bo w ludzi już nie wierzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątaczka na prezydenta... Chce obalić dyrektorke i wójta...ale mamy kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze zanim Pani Elak zostala dyrektorka kazda z tych rzekomych nauczycielek palila na balkonie, spozniala sie na lekcje, przeklinala do uczniow. I to ma sie nazywac 'dla dobra ucznia'? Pani Hania pozwalniala osoby ktore nie potrafia uczyc, stara zatrudniac samych najlepszych aby dzieci zdobywaly jak najlepsze wyniki. Olewala rodzine aby w niedziele jezdzic i dawac darmowe korepetycje dziewczom ktore szly na konkurs, siedziala do 4 nad ranem aby pisac nowe projektg zeby szkoly jal najlepiej funkcjoniwalam, zeby dzieci mialy wygode. A przyszla tala jedna baba z druga i mysla ze zmienia swiat. Spojrzcie prawdzie w oczy a nie wierzycie w te plotki. Przeciez tk wszysyko jest wyssane z palca. Babom sie pracowac nie chce. A niektorzy rodzice nie pracuja nawet to jm sie nudzi i sensacji szukaja. Plakac sie chce jak sie na to patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu żal i rozpacz gdy to czytam. Pisać takie bzdury to już przegięcie. Ale co robi dodatkowa sensacja i +30pln za przebojowy artykuł;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna matka i nauczycielko znowu doniosła do prasy! ile kasy dostaliście ... brawo. Do komunii idzcie --- kolejne świętokradztwo w waszym życiu...niedługo pośredniak będzie czekał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...