Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świeć Panie nad jej duszą, piękny wiek ['].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...hm...wszystko ma swój początek i swój koniec. Nie byłam uczennicą Pani Książek, ponieważ edukację rozpoczęłam w latach siedemdziesiątych ub. wieku. Natomiast oboje moi rodzice z wielkim przywiązaniem i miłością wyrażali się o swojej Pani od polskiego. Nie pomnę już detali, ale chyba była to jedyna osoba, o której tak chętnie i kwieciście opowiadali. Miasteczko nad Uherka ma swoją historię nie tylko materialną, ale w pamięci o ludziach także. Zmieniło się bardzo wiele, bo i migracja z okolicznych wiosek spowodowała dynamiczny przyrost mieszkańców, ale o tych dawnych Chełmianach pamięć zachować warty by było! Najprawdopodobniej dlatego tylko od czasu do czasu odwiedzam strony chełmskich portali, aby dowiedzieć się, co tam jest słychać! Podróż sentymentalna ograniczana do wirtualnej przestrzeni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiala bardzo oslabis budzet zus dlatego trzeba Podniesc wiek emerytalny bo skad pozniej Wziasc pieniadze na in vitro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była i moja Pani Profesor-Ona wpoiła w nas-uczniów wartości, którym jesteśmy wierni. Kończy się pewna epoka wraz z odejściem Pani Profesor Zofii Książek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wielu sympatyków PO Pani Profesor Książek była postacią bardzo nielubianą - głównie z powodu Jej sympatii dla ugrupowań prawicowych i pozytywne zdanie o Lechu i Jarosławie Kaczyńskich oraz z powodu bliskich związków z Kościołem Katolickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...