Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmasakrował kobietę, wyjdzie za dwa lata

Utworzony przez bulanda, 2 kwietnia 2014 r. o 09:47 Powrót do artykułu
"Jan H. co najmniej kilkanaście razy uderzył kobietę w twarz. Wreszcie chwycił za drewniane polano i bił nim Sabinę N. w uda i pośladki. Później popchnął na zamknięte drzwi. Kobieta upadła na podłogę w sieni. Sąsiadka Jana H. zeznała, że Sabina N. "leżała w śniegu, jak foka, z twarzą we krwi”. W tym czasie 72-latek przysypywał zmasakrowaną kobietę śniegiem. Jan H. spędzi za kratami najbliższe dwa lata. Sąd zaliczył mu na poczet kary dotychczasowy, roczny pobyt w areszcie."   ...  jak dla brata. ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jan H. co najmniej kilkanaście razy uderzył kobietę w twarz. Wreszcie chwycił za drewniane polano i bił nim Sabinę N. w uda i pośladki. Później popchnął na zamknięte drzwi. Kobieta upadła na podłogę w sieni. Sąsiadka Jana H. zeznała, że Sabina N. "leżała w śniegu, jak foka, z twarzą we krwi”. W tym czasie 72-latek przysypywał zmasakrowaną kobietę śniegiem. Jan H. spędzi za kratami najbliższe dwa lata. Sąd zaliczył mu na poczet kary dotychczasowy, roczny pobyt w areszcie."   ...  jak dla brata. ;)
  Też tak pomyślałam, wykazał się szczególnym okrucieństwem przy zabijaniu jej i wg mnie celem jego było zabicie jej. Wiek Pana a sprawność jaką się wykazał przy zabijaniu kobiety wskazują, że pożyje jeszcze długie lata (zdrowie ma) więc brakujące miesiące szybko mu upłyną. Więcej dostał by za zabicie psa więc nie wiem dlaczego tak niski wyrok, chyba faktycznie jak dla brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...