Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazł saszetkę z dolarami i euro. Oddał ją policjantom

Utworzony przez callyour name, 1 czerwca 2013 r. o 11:34 Powrót do artykułu
też bym oddał !! swoich pieniędzy mam dosyć, a tymi dolarami bym się nie wzbogacił!! dla niego to być może dużo i to jedyne pieniądze jakie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowna postawa, zrobiłabym to samo :) Gratuluje Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak były dokumenty, to zrobiłbym, to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekna postawa, gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym oddał !! swoich pieniędzy mam dosyć, a tymi dolarami bym się nie wzbogacił!! dla niego to być może dużo i to jedyne pieniądze jakie miał.
no napewno ostatnie ,za ostatni szmugiel,a tobie gratuluje postawyBARANA i co do znalazcy to jest takie powiedzenie glupich nie sieja ,ale biora sie z nienacka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to źle o mnie świadczy, ale zawahałbym się z podjęciem decyzji o oddaniu tych pieniędzy. Jednak 1800 dolarów to dla mnie kwota dość duża, a znalezione niekradzione. Inna sprawa, że pewnie miałbym wyrzuty sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość pewnie przytuli pare kartonów Clasiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka postawa przywraca mi wiarę w ludzi bo kiedy patrzę na tyle chciwości, zazdrości i pazerniactwa co widzę na co dzień to można popaść w depresję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...