Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazłem wielkiego kozaka

Utworzony przez Yunnan, 9 października 2012 o 15:01 Powrót do artykułu
Niezły kozak z tego grzybiarza!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Grzyb nazywa się koźlarz. Więc Panie redaktorze co znalazł grzybiarz - koźlarza czy kozaka? Jeśli to drugie to przyda się w zimie.
0
Ojciec Klimiec też ostatnio znalazł w lesie wiele kozaków - niestety bez pary
0
Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno.
0
ta szczegolnie, jak bylem swiadkiem picia moczu przez mezczyzne w poznaniu.
0
qwecd napisał:
ta szczegolnie, jak bylem swiadkiem picia moczu przez mezczyzne w poznaniu.
Czy może,że sie tak wyrażę,pił ten mocz wprost ze źródła?
0
[*][quote name='młodywykształcony' timestamp='1349800367' post='682423'] Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno. [*]jesteś tylko pospolitym chamem i tyle w temacie.Gratulacje dla grzybiarza,mi się tak nie udaje...
0
Młody wykształcony rozumiem w Lublinie, jesteś niezwykle dopcipny aż sie zciemniło.
0
młodywykształcony napisał:
Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno.
przyjdzie taki czas że ciebie przez okno ktoś wyje... bo jak byś przy mnie tak gadał to już byś stracił oddech
0
Nie rozumiem dlaczego tak na mnie naskakujecie. Nie będzie więcej cukierków!
0
młodywykształcony napisał:
Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno. [/quote] [quote name='pmwd' timestamp='1349805466' post='682451'] Czy może,że sie tak wyrażę,pił ten mocz wprost ze źródła?
młodywykształcony: rodzice cię w dzieciństwie bili, koledzy w szkole popychali? a może lubisz pić mocz prosto ze źródełka?
0
a propos grzybów, w ostatni piątek zebrałem pół kosza pięknych prawdziwków, które młodywykształcony może jedynie podziwiać na zdjęciach w podręczniku od biologii
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: