Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz film o Stalagu 319 (wideo)

Utworzony przez +++, 6 lipca 2010 r. o 15:21 Powrót do artykułu
Komu i czemu maja służyć te marne teatrzyki? Dofinasować izby pamięci, muzea, a nie bawić się Indian. Ja bym się tego wstydził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+++ napisał:
Komu i czemu maja służyć te marne teatrzyki? Dofinasować izby pamięci, muzea, a nie bawić się Indian. Ja bym się tego wstydził
Możesz rozwinąć myśl?? Co rozumiesz pod pojęciem "bawić się w Indian"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+++ napisał:
Komu i czemu maja służyć te marne teatrzyki? Dofinasować izby pamięci, muzea, a nie bawić się Indian. Ja bym się tego wstydził
Chłopczaku powinieneś wstydzić się tej wypowiedzi swojej.Nic nie zrozumiałeś z tego filmu.Wracaj do swoich gierek.Forum zostaw ludziom rozwiniętym umysłowo.Pozdrawiam wszystkich biorących udział w realizacji tego dokumentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny film gratulacje dla twórców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+++ napisał:
Komu i czemu maja służyć te marne teatrzyki? Dofinasować izby pamięci, muzea, a nie bawić się Indian. Ja bym się tego wstydził
ale ty człowieku pusty jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...