Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż żal coś takiego komentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie oto bzdury na pierwszej stronie dziennika regionalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywne. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za propaganda na ciemnogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czytaj, nikt cię nie zmusza, idź daj lepiej na tacę, będziesz zbawiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odważni, ciekawi świata. Ale chyba się w życiu do tej pory bardzo nie napracowali sądząc po wieku. Może mieli szczęście w zarabianiu pieniędzy.. W każdym razie gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w Polsce życie jest wygodniejsze niż np. w Azji" to może niech porównają Polskę do np. Norwegii - a nie do jakiegoś syfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał: Będąc za granicą, można zauważyć, że w Polsce życie jest łatwiejsze i wygodniejsze, porównując je z tym, co można spotkać np. w Azji   Gówienko prawda :) Z północy na południe Tajlandii  można dojechać bardzo komfortowym autobusem sypialnym , natomiast w Polsce zaszczane i zarzygane dworce ze złodziejstwem i alkoholikami a podroż dzięki busiarzom z Ekspressbusa czy BP Tour z Lublina do Krakowa trwa ok 5 godz , czasem nawet więcej i to jeszcze ciasnym busem . W innych krajach Azji również wygodnie podróżowałem i jak się wszystko potrafi dograć podróż przebiega o wiele lepiej jak przemieszczanie się po Polsce rozgraconym i wytłuczonym busem , bo często innego środka transportu nie ma, albo kolej oferuje aż dwa połączenia na cały dzień  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam ochotę wziąć plecak i pójść gdzie oczy poniosą ale nie dla tego że mam ochotę pozwiedzać, tylko wtedy gdy nie starcza mi na chleb dla rodziny po opłaceniu rachunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadroszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi też wyruszyli 6 lat temu w taką podróż, podobna historia. Finał był taki że kumpel się rozwiódł, podobno czar pękł jak mu mnich powiedział dlaczego on traci czas siedząc z niezbyt seksowną i przeciętną kurą domową skoro na całym świecie jest mnóstwo pięknych Lasek które potrafią robić takie rzeczy o których mu się nie śniło. Mieszka teraz w Barcelonie i ma taką Hiszpanię!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...cudowni młodzi ludzie! Nikt i nic nie odbierze im tego, co przeżyli i naocznie doświadczyli. Postawa godna człowieka oświeconego, bo głód wiedzy jest motorem napędowym do realizacji najskrytszych marzeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, ile ich ten rok wakacji kosztował. Jak gotówkę trzymali...itd. Czekam na relację książkową. Sam jestem ciekaw. I chętnie wybrałbym się w świat... choviaż tutaj jedynie Azję po części zwiedzili. Ale mieli fun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medytowała., edytowała i wróciła do starej pracy. Jej mąż dalej medytuje co robić. Dobrze zrozumiałem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...