Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli łosie są niebezpiczne to dlaczego ich nie odstrzelą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Virtualna polska wprowadziła ciekawą usługę - GLOCAL!   Już teraz możesz zlokalizować inną osobę. Wejdź na tą stronę:  http://tnij.org/lokalizacja-telefonu   Wystarczy, że podasz jej numer telefonu, a otrzymasz informację o jej dokładnej lokalizacji i zobaczysz dokładnie na mapie gdzie teraz jest. (zdjęcie z satelity może być trochę zamazane).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieopatrznie zatankowałem benzynę 95 w chełmskim shellu, takiej jazdy nie doświadczyłem nigdy, zsilnik prawie że się zarzynał ,gdybym był z Chełma nie darowałbym tego badziewia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu ledwo udało nam się wychamować przed łosiem w okolicy Wytyczna. Wypadków z sarnami też jest bardzo dużo. Dwa tygodnie temu kolega rozbił samochód po zderzeniu z jelonkiem. Nadleśnictwa w naszym regionie nic nie robią żeby temu zapobiec. Ludzie giną, rozbijają samochody, a nie ma żadnych szans na odszkodowania. Na zachód od Wisły ogrodzenia odzielające drogę od lasu nie są rzadkością tak jak u nas na lubelszczyźnie. Nadleśnictwa nie chcą wydawać pieniędzy na bezpieczeństwo ludzi. Siedziby nadleśnictw wyglądają okazale (dworek w Urszulinie), a zwierryna na drogach coraz więcej. Ilu ludzi musi jeszcze zginąć, żeby ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy i zaczął dbać o nasze bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek- ciebie odstrzelic za inteligencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli łosie są niebezpiczne to dlaczego ich nie odstrzelą?
Ponieważ są pod ochroną. Gdyby odstrzelali wszystko co niebezpieczne to i wielu ludzi należałoby odstrzelić. Warto raczej ustawić bariery oddzielające las od jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: taka tablica na rogatkach Chełma to ostzrega chyba przed łosiami w beemkach, gulfach i innych tedeikach tyko 5 razy nie bitych pędzących do Biedronki po żarło i wodopój!!!!!!!! :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieopatrznie zatankowałem benzynę 95 w chełmskim shellu, takiej jazdy nie doświadczyłem nigdy, zsilnik prawie że się zarzynał ,gdybym był z Chełma nie darowałbym tego badziewia
a widziałeś tam inne samochody???????tam prawie NIKT NIE TANKUJE, ceny z satelity i jeszce niedotankowuje po 2-3 litry na steke, ja byłem tylko RAZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie tablice powinni wystawić na wszystkich granicach Lubelszczyzny, jako ostrzeżenie przed tutejszymi kierowcami. Czym rożni się kierowca LU, od kierowcy LBI czy LCH? tylko tablicą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: UWAGA o 17.40 widziałem na rogatkach Chełma 2 ŁOSIE!!!!!!!!! Stały schowane za busem chyba Fiat Ducato, jeden nawet troche wyłaził na drogę, więc zwolniłem. Tylko czemu łoś mierzył do mnie z SUSZARKI????? :lol:  :lol:  :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ są pod ochroną. Gdyby odstrzelali wszystko co niebezpieczne to i wielu ludzi należałoby odstrzelić. Warto raczej ustawić bariery oddzielające las od jezdni.
a łosie z ratusza też pod ochroną? bo nie wiem czy strzelać do nich bo niebezpieczne są okrutnie czy bariery targać pod ratusz? tylko jak je tam odgrodzić jak to się rozłazi po całym mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tnij.org/lokalizacjatelefonu   na te stronie można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć i swój by przyszła nam wiadomość z dokładną lokalizacją. Polecam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...