Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjenci szpitala zachorowali na wirusowe zapalenie wątroby typu C. Chcą odszkodowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Co to 100 tys przy takiej chorobie I skutkami jakimi niesie to jest nic ja bym żądała milion zlotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brud , brak higieny w szpitalach i niemycie rąk przez personel ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... tak to jest wszystko za darmo w Polsce jeśli chodzi o leczenie to i zakażenie gratis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniądze jak w polskich szpitalach to też nie chciałoby mi się myć rąk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzwonilam z Niemiec bo moj Ojciec tam lezal i zmarl i chcialam przez telefon jeszcze z nim porozmawiac ale mi powiedzieli ze niema takiego pacjenta i nie bylo a na akcie zgonu bylo napisane zmarl w szpitalu janow lubelski.A na zentrali sie zglaszaja HALLO.TO jest SZpital pytam tak a dlaczego sie pani Hallo zglasza no tak sie zglaszamy.Takiego czegos jeszcze nigdzie nie slyszalam Katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...