Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 lipca w Lublinie: jak jechać, żeby dojechać

Utworzony przez Janek z działek, 30 czerwca 2009 r. o 23:15 Powrót do artykułu
hehe , ciekawym co by BORowiki powiedzieli jakby w czasie obchodów wyskoczyła w miejscu spotkania Prezydentów np. jakaś poważna awaria wodociągowa , jezdnia by się zapadała itp. , czy wtedy odpowiednie służby by też nie mogły w tamtym rejonie działać ?. To pewnie była by zagwozdka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no zajebiście. Jak mnie jutro zwolnią z pracy bo kwaczuszka przyjeżdża do Lublina to kto mi wypłacać będzie zasiłek ?? niech oni mnie w D. pocałuja. Nie mogli podpisac tej unii gdzieś indziej ?? Teraz co rok będą robić nam taki cyrk jak z TDP ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Nie no zajebiście. Jak mnie jutro zwolnią z pracy bo kwaczuszka przyjeżdża do Lublina to kto mi wypłacać będzie zasiłek ?? niech oni mnie w D. pocałuja. Nie mogli podpisac tej unii gdzieś indziej ?? Teraz co rok będą robić nam taki cyrk jak z TDP ??
Zawsze w tym dniu do roboty Możesz się wybrać trochę wcześniej. Kiedy będzie taka okazja?? No chyba że teraz będziemy Unię świętować co 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak troche z innej beczki. Prezydent to co prawda głowa panstwa ale wybrana w wolnych wyborach przez naród. Dlaczego więc oddziela sie od tego narodu ??!!! Jak prezydent chce zobaczyć jak żyją ludzie którym on SŁUŻY (tak tak służy !!) skoro na czas jego przejazdu zamyka sie ulice, a ludzi - tych którzy go wybrali na ten urząd - przepędza jak najdalej od niego?? Czym rózni się pan Kaczyński czy Kwaśniewski od Kowalskiego ?? Niczym !! Co najwyżej innym nazwiskiem, bo każdy z nich jest takim samym człowiekiem i nie widze konieczności paralizu całego mieasta tylko dlatego że paru prezydentów do niego przyjeźdża. Może gdyby tak postali w codziennych korkach na lubelskich ulicach to szybciej znalazłyby sie pieniądze na obwodnię ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A RZĄDOWE i INNE limuzyny to na płatnych parkingach stać nie mogą (np. przy Hempla)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, że tak spytam retorycznie - a owi zwykli śmiertelnicy to poza dłuższym dojazdem i powrotem z pracy - mają możliwość świętować rocznicę Unii? Uroczystości i obchody są zamknięte czy przewidziany jest udział przeciętnych obywateli? Jeśli tak, to co można zobaczyć, kogo i gdzie posłuchać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pavel1988.mybrute.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...