Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 procent podatku. Ktoś przekazał w ten sposób 186 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2017 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Smutne jest to że należy pomagać ludziom w ten sposób, bo państwo nie wypełnia elementarnych swoich obowiązków od lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi płaczku co obwiniasz państwo czyli Polskę. To są pieniądze, które państwo nam zgarnęło z emerytury itp. A my odbieramy ten 1% i wskazujemy komu przekazać. Czas w końcu zrobić porządek z podmiotami wyznaniowymi jak to jest w UE. Katolik winien wskazać ile państwo ma z podatku, które mu zabrało przekazać na KK, Ewangelik podobnie, grecko-katolik także i Żyd ile dać nasim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół powinien być dotowany tylko z 1% podatku obywateli. Dość okradania Polski przez KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niedawno za rządów Peło Episkopat chciał żeby był ten 1% ale rząd się ne zgodził i chciał żeby było niecałe 0,5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Smutne jest to że należy pomagać ludziom w ten sposób, bo państwo nie wypełnia elementarnych swoich obowiązków od lat...
państwo płaci za rozmnażanie sie zdrowym młodym rodzicom 500+ min. z moich podatków na co nie wyrażam zgody, bo chcę aby moje pieniadze szły na leczenie chorych. Odkąd jest 500+ przestałam wysyłać SMS itp. pomagać bo uważam, że jesteśmy jako kraj bardzooo bogaci kiedy rozdajemy tyle pieniędzy za darmo 500+, a co najgorsze to są pieniądze przyszłych emerytw bo zapieprzone z OFE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore rodzeństwo, czy to jest nieświadomoc rodziców, czy chęć posiadania nawet i chorych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wet napisał:
chore rodzeństwo, czy to jest nieświadomoc rodziców, czy chęć posiadania nawet i chorych dzieci
No niestety, ludzka głupota nie zna granic. Dwoje rodziców z problemamimi z zdrowtymi decyduje się na posiadanie potomstwa które siłą rzeczy będzie od urodzenia chore i niespełnosprawne. I ta późniejsza postawa roszczeniowa, że im się należy. Niestety, do puki nie pracowałem z osobami niepełnosprawnymi miałem zupełnie inne zdanie na ten temat, ale po większości przypadków bardzo zmieniłem zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
wet napisał:
chore rodzeństwo, czy to jest nieświadomoc rodziców, czy chęć posiadania nawet i chorych dzieci
No niestety, ludzka głupota nie zna granic. Dwoje rodziców z problemamimi z zdrowtymi decyduje się na posiadanie potomstwa które siłą rzeczy będzie od urodzenia chore i niespełnosprawne. I ta późniejsza postawa roszczeniowa, że im się należy. Niestety, do puki nie pracowałem z osobami niepełnosprawnymi miałem zupełnie inne zdanie na ten temat, ale po większości przypadków bardzo zmieniłem zdanie.
to te dzieci powinni znienawidzić swoich rodziców za to, że świadomie sprowadzili ich na ten świat już jako chore, takze gdybym ja miala tak pustych rodzicw, to na każdym kroku bym im wytykala, że to ich wina za to, że choruję. Przestacie pieprzyć, że chore dzieci sa szczęśliwe se swojimi chorobami, owszem, jeżeli coś się stanie w trakcie zycia to rozumiem, ale świadomie decydować sie na chore dzieci, zgroza, ludzie zacznijcie myśleć glową a nie tylko dolną częścią ciała. Jak mozecie jako rodzice patrzeć na swoje sprowadzoe na ten świat chore dzieci, i to ma  być miłośc, gówno prawda, to wasza głupota a nie miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1% podatku przekażę na Lubelskie Stowarzyszenie Samopomocy Dlatego, że można uzyskać tam bezpłatne porady prawne bez obwarowań. gdyż w innych instytucjach udzielanych bezpłatnych porad musisz spełnić warunki ukończyły 26. roku życia, ukończyły 65 lat, posiadają ważną Kartę Dużej Rodziny, w okresie 12 miesięcy poprzedzających zwrócenie się o pomoc prawną na podstawie ustawy z 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej uzyskały prawo do świadczenia z pomocy społecznej i wobec których w tym okresie nie wydano decyzji o zwrocie nienależnie pobranego świadczenia (osoba ubiegająca się o pomoc prawną będzie zobowiązana przed jej udzieleniem złożyć pisemne oświadczenie, że nie wydano wobec niej decyzji o zwrocie nienależnie pobranego świadczenia), uzyskały zaświadczenie na podstawie ustawy z 24 kwietnia 1991 r. o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego, posiadają ważną legitymację weterana albo legitymację weterana poszkodowanego, o których mowa w ustawie z 19 sierpnia 2011 r. o weteranach działań poza granicami państwa, w wyniku wystąpienia katastrofy naturalnej, klęski żywiołowej lub awarii technicznej znalazły się w sytuacji zagrożenia lub poniosły straty (każdy zagrożony lub poszkodowany).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no masz rację, bo teraz w tym cholernym kraju to nawet prawnicy różnie interpretują przepisy a co mówić o szaraku, on nie ma szans 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
37 lat pracy, dochód za cały rok 34 tysięcy brutto i po co to zyć w tym cholernym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1% przeznaczę dla Julki. Choć będzie tego nie wiele ale zawsze coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak bardzo nieszczęśliwą, narcyztyczną i egoistyczną jesteś osobą. Tak mało doświaczyczałaś MIŁOŚCI w swoim życiu. A może pomyliłaś epoki i miejsca ? Starożytna SPARTA to coś dla Ciebie jeśli chodzi o niepełnosprawne niemowlęta !!! Każdy ma prawo do swoich poglądów ale ........ "Z głupcem dyskutuje tylko głupiec"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poradziłby sobie Co roku Można było wspomóc KUL przekazujać 1 % na Fundację Rozwoju KUL W tym roku została wykreślona. Może kwotowo to nie dużo ale wizerunkowo to klapa. Ale co tam .Karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury napisał:
Widać jak bardzo nieszczęśliwą, narcyztyczną i egoistyczną jesteś osobą. Tak mało doświaczyczałaś MIŁOŚCI w swoim życiu. A może pomyliłaś epoki i miejsca  ? Starożytna SPARTA to coś dla Ciebie jeśli chodzi o niepełnosprawne niemowlęta !!! Każdy ma prawo do swoich poglądów ale ........ "Z głupcem dyskutuje tylko głupiec"
nbo własnie widać ile miłości maja ci co dorabiają sie kosztem innych placąc im jalmużnę, a tu udają jakcy to oni wielcy, bo przekazują 1 % podatku na chorych, bo gdyby ta osoba nieszczęślliwa dostawała godne wynagrodzenia to i ona by była szczęśliwa i podzieliła by sie z innymi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...