Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko 10 lat za zabicie cxłowieka ja pierdole i to w revydywie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy gdyby sędziemu zabił matkę to czy też dostałby tylko 10 lat , czyli w praktyce dużo mniej/warumkowe zwolnienie/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomógł zapewne ciotce teraz pomoże stryj w tym przypadku zus czy krus zyska . Tylko zwierząt szkoda bo jak stryj je ma to może też będą mu przeszkadzać w spaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile za ciotkę a ile za krowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już chyba 10 wersja tej historii którą znam... straszne jest to że takie coś działo się tuż za rzeką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Chciałbym żeby wyrok zmniejszono do jakichś 6 lat więzienia. Wtedy doczekałbym jego powrotu do domu, bo nie ma mi kto pomagać – powiedział w środę w sądzie stryj Lubomira L. i podkreślił, że skazany to dobry chłopak. – Rozmawiałem z nim w więzieniu. Wszystko wiem. To nie tak było."   .... "To nie tak było".  ;)  Powinno być raczej: "To nie jest normalne, że zawszony dewiant dostaje śmieszne 10 lat za morderstwo swojej krewnej. 25 powinno być i fertig.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...