Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko 10 lat za zabicie cxłowieka ja pierdole i to w revydywie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy gdyby sędziemu zabił matkę to czy też dostałby tylko 10 lat , czyli w praktyce dużo mniej/warumkowe zwolnienie/.
0
Pomógł zapewne ciotce teraz pomoże stryj w tym przypadku zus czy krus zyska . Tylko zwierząt szkoda bo jak stryj je ma to może też będą mu przeszkadzać w spaniu.
0
To ile za ciotkę a ile za krowę?
0
To już chyba 10 wersja tej historii którą znam... straszne jest to że takie coś działo się tuż za rzeką...
0
"– Chciałbym żeby wyrok zmniejszono do jakichś 6 lat więzienia. Wtedy doczekałbym jego powrotu do domu, bo nie ma mi kto pomagać – powiedział w środę w sądzie stryj Lubomira L. i podkreślił, że skazany to dobry chłopak. – Rozmawiałem z nim w więzieniu. Wszystko wiem. To nie tak było."   .... "To nie tak było".  ;)  Powinno być raczej: "To nie jest normalne, że zawszony dewiant dostaje śmieszne 10 lat za morderstwo swojej krewnej. 25 powinno być i fertig.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: