Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzeba być świrem by w zimie włazić do zalewu. na głowę wali nie tylko facetom ale i babom co widać na fotkach. jest to objaw choroby t.zw szał macicy. opisze ten zespół chorobowy : szał macicy zjawisko biologiczno-chemiczno-fizyczne, spotykające wybrane samice gatunku homo sapiens w wieku dojrzewania umysłowego (w wieku 11-19 lat, jednak w krańcowych przypadkach wiek dochodzi nawet do 99). objawy: dotknięta szałem macicy samica homo sapiens zaczyna się ostro malować, zaprzestaje czynności stymulujących rozwój mentalny i umysłowy, chodzi na dyskoteki, wykonując z samcami w wieku 19-45 lat ruchy posuwisto-zwrotne, nieczęsto kończące się penetracją. zażywa różnego rodzaju substancje psychoaktywne. uważa, iż jest najpiękniejsza, najmądrzejsza. dotknięte szałem macicy samice izolują się od zdrowych, owijając je swymi nićmi, po czym dusząc, w pierwszej kolejności hojniej obdarzone urodą. występowanie: częściej szał macicy dotyka samice żyjące na prowincji (około 80 % populacji w podanym wieku, gdy w mieście około 50 %). jak rozpoznać: patrz - objawy. leczenie: a) leczenie metodą domową należy rozłożyć zakażoną szałem macicy na płaskiej powierzchni, ująć w dłonie pas o szerokości co najmniej 5 cm i grubości więcej niż 3 mm, wycelować w środek odbytnicy i na***ać równomiernie przez kolejne 15 minut, nie zważając na krzyki. b) metody farmakologiczne brak. jedyna metoda na przegonienie szału z macicy została opisana w podpunkcie a). po leczeniu należy zastosować 40-dniową kwarantannę. częste są nawroty choroby. należy pamiętać, iż szał macicy jest zaraźliwy i wyleczoną należy trzymać z dala od zakażonych osobników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na zdrowie;)
0
Już od dawna mam chęć pojawić się wśród morsów, ale odstraszają mnie dziennikarze/fotografowie i późniejsze ich publikacje w internecie mojej faciaty... i dlatego od roku nie przychodzę :) Ale bardzo zazdroszczę! Uważam, że to świetny pomysł prozdrowotny!
0
Trzeba być idiotą żeby włazić do tak syfnej wody
0
"Trzeba być idiotą żeby włazić do tak syfnej wody" - powiedz to tym którzy się kapią w zalewie latem
0
Już od dawna mam chęć pojawić się wśród morsów... To przyjedz w niedzielę po 13tej. O 12 kąpie sie klub morsów i jest mnóstwo gapiów itp. Za to o 14, 15 jest spokój a zawsze trafisz na 1-2 osoby które się kapią.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: