Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1000 igiełek energii i żadnych chorób. Jak zostać morsem i jak przygotować się do kąpieli?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2017 r. o 20:40 Powrót do artykułu
trzeba być świrem by w zimie włazić do zalewu. na głowę wali nie tylko facetom ale i babom co widać na fotkach. jest to objaw choroby t.zw szał macicy. opisze ten zespół chorobowy : szał macicy zjawisko biologiczno-chemiczno-fizyczne, spotykające wybrane samice gatunku homo sapiens w wieku dojrzewania umysłowego (w wieku 11-19 lat, jednak w krańcowych przypadkach wiek dochodzi nawet do 99). objawy: dotknięta szałem macicy samica homo sapiens zaczyna się ostro malować, zaprzestaje czynności stymulujących rozwój mentalny i umysłowy, chodzi na dyskoteki, wykonując z samcami w wieku 19-45 lat ruchy posuwisto-zwrotne, nieczęsto kończące się penetracją. zażywa różnego rodzaju substancje psychoaktywne. uważa, iż jest najpiękniejsza, najmądrzejsza. dotknięte szałem macicy samice izolują się od zdrowych, owijając je swymi nićmi, po czym dusząc, w pierwszej kolejności hojniej obdarzone urodą. występowanie: częściej szał macicy dotyka samice żyjące na prowincji (około 80 % populacji w podanym wieku, gdy w mieście około 50 %). jak rozpoznać: patrz - objawy. leczenie: a) leczenie metodą domową należy rozłożyć zakażoną szałem macicy na płaskiej powierzchni, ująć w dłonie pas o szerokości co najmniej 5 cm i grubości więcej niż 3 mm, wycelować w środek odbytnicy i na***ać równomiernie przez kolejne 15 minut, nie zważając na krzyki. b) metody farmakologiczne brak. jedyna metoda na przegonienie szału z macicy została opisana w podpunkcie a). po leczeniu należy zastosować 40-dniową kwarantannę. częste są nawroty choroby. należy pamiętać, iż szał macicy jest zaraźliwy i wyleczoną należy trzymać z dala od zakażonych osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdrowie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od dawna mam chęć pojawić się wśród morsów, ale odstraszają mnie dziennikarze/fotografowie i późniejsze ich publikacje w internecie mojej faciaty... i dlatego od roku nie przychodzę :) Ale bardzo zazdroszczę! Uważam, że to świetny pomysł prozdrowotny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być idiotą żeby włazić do tak syfnej wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba być idiotą żeby włazić do tak syfnej wody" - powiedz to tym którzy się kapią w zalewie latem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od dawna mam chęć pojawić się wśród morsów... To przyjedz w niedzielę po 13tej. O 12 kąpie sie klub morsów i jest mnóstwo gapiów itp. Za to o 14, 15 jest spokój a zawsze trafisz na 1-2 osoby które się kapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...