Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kupił przez internet 100 nasion - to jak spacerować z gołą dupą przed komendą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No debil normalny pewnie chciał sprzedawac na giełdzie w Elizówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy brał dopłaty unijne dla rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupił przez internet 100 nasion - to jak spacerować z gołą dupą przed komendą
 
kupił przez internet 100 nasion - to jak spacerować z gołą dupą przed komendą
A jaką  polecasz odmianę i gdzie kuić nasiona ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprawa sama w sobie przecież nie jest niezgodna z tzw . (;-))))))))))))) prawem .Gościu zgłoś się do mnie, a wyrwiemy za twoje 3,5 roku odsiadki jakieś 3,5 mln PLN-ów !!! Niemożliwe ??????????? Znalazłem lukę w tzw. prawie !!!!!!!! W razie konieczności oprzemy się o Strasburg !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam po Prawdziwe informacje na temat Marihuany oraz o jej odmianach. www.JakaFaza.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił przez Internet nasiona marihuany! Bu hahaha kto to pisze marihuana to produkt końcowy. Mógł co najwyżej kupić nasiona konopii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys to panstwo bedzie tym ludziom placic za to odszkodowania-oby-poki co wciaz sredniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
38 lat to wcale nie taki młody. Facet na dobrą sprawę mógłby być już dziadkiem. Dalibyście ludziom spokój a nie prześladujecie 40 letnich facetów jak nastoletnich małolatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pis dojdzie do władzy pewnie zniosą karalność za marihuanę?   "Syn byłego posła PiS, a dziś zastępcy burmistrza Kraśnika, został aresztowany. Według śledczych wprowadził do obrotu dwa kilogramy marihuany.   Ojciec Michała S., Jarosław Stawiarski to były poseł Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnie wybory do sejmu przegrał. Obecnie kieruje powiatowymi strukturami partii, jest też zastępcą burmistrza Kraśnika. – Wiedzieliśmy o tym, że nasz syn popala – przyznaje Jarosław Stawiarski. – To była nasza porażka wychowawcza. Teraz to nasz dramat. – Mój syn przyznał się do części zarzutów – dodaje polityk. – Problem w tym, że bandyta, od którego kupował narkotyki zeznał, że syn na przestrzeni kilku miesięcy kupił od niego duże ilości marihuany. W świetle jego słów mój syn jest wielkim przestępcą."  http://www.dziennikwschodni.pl/krasnik/n,1000010823,syn-bylego-posla-pis-aresztowany-za-marihuane-porazka-wychowawcza.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dla dobra koalicji PiSu z Palikotem? Kilka wspólnych puntów programu już mają:   Sadzić, palić, zalegalizować!  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...