Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

111 nowych policjantów w lubelskim garnizonie. Dzisiaj złożyli ślubowanie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 14:10 Powrót do artykułu
Za komuny milicjanta się bali bo to był tępak ale silny i mógł zrobić z człowiekiem co tylko chciał.Te dziewczynki ...raczej nie skomentuję,oby tylko nie trafiły na takiego faceta jak ja bo nie wiem czy w dziesięć by poradziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem w SB,teraz jestem w PiS i możecie mnie co najwyżej cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak perspektyw i ambicji to sie idzie do Policji (vel. milicji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobiety w policji i wojsku to porazka,chyba że w biurze.zaraz będą płakac że ktoś je molestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
kobiety w policji i wojsku to porazka,chyba że w biurze.zaraz będą płakac że ktoś je molestuje.
nawet samo spojrzenie pna kobietę poniżej pasa to też molestowanie, takze nareszczie chłopy będziemy mogli was niszczyć, na kolana i  calować nas w palce u nóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby okulary mu nie spadły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co przyjęli to połowa po miesiącu zrezygnuje , albo po pierwszej interwencji jak się dostanie w czerep. Za 2tys i 25 lat to bym się na pewno nie pchał w to szambo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...