Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

115 zł za nic. Ilu przedsiębiorców dało się nabrać?

Utworzony przez crx, 13 września 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Od strony prawnej wszystko w porządku.Znajomy opowiadał,że jeśli ktoś zastąpi drogę Twojemu dziecku i powie "daj telefon",ono mu odda ,to też nie jest przestępstwo ,tylko dobrowolne oddanie.Takie to prawo postsolidaruchowe nastało!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Siostra tez założyła swoja działalność na terenie powiatu pińczowskiego i również jej przyszło do zapłaty te 115 zł na Wpis do rejestru.Niewiele myśląc poszła i zapłaciła,ale dopiero później nabrała podejrzeń bo dowiedziała się że tej opłaty się nie uiszcza bo wpis jest za darmo oraz że na piśmie zawiadamiającym nie było pieczątki i wyraźnego podpisu.Trudno dała się nabrać jak każdy.Dobrze że to tylko taka mała suma a nie od razu tysiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Od strony prawnej wszystko w porządku.Znajomy opowiadał,że jeśli ktoś zastąpi drogę Twojemu dziecku i powie "daj telefon",ono mu odda ,to też nie jest przestępstwo ,tylko dobrowolne oddanie.Takie to prawo postsolidaruchowe nastało!!!!!!!!!!!!!1
bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhh napisał:
bzdura
Prosiłbym o rzetelną odpowiedź ,popartą opinią policjanta wydziału kryminalnego.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest zwyczajne złodziejstwo w świetle przepisów naszego państwa prawa. W Zielonej Górze trafiają np. do skrzynek pocztowych zachęty do wzięcia korzystnej pożyczki. Sprawdziłam tego oszusta, którym to okazała się facet z Zabrza. Myślę, że policja i prokuratura miałaby wiele pracy gdyby wszyscy takie incydenty zgłaszali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura ! Za NIC to sie dostawlo DYCHE na Syberii za Stalina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie za nic, bo 115 zł za wpis, a po wpisie można korzystać z wielu ofert. Negocjują je w imieniu przedsiębiorców z dużymi firmami. Wpis dobrowolny, kto chce to płaci kto nie chce ten nie płaci. Należy czytać uważnie każde nadesłane pismo a nie płacić na lewo i prawo gdzie tylko każą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie przyszedł oszukany nakaz przypominający nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. poprosiłem o pomoc prawników z serwisu ***mamanakaz.pl. od razu zorientowali się, że to oszustwo. przed zapłatą zawsze poproś profesjonalistę, aby sprawdził pismo, którego nie jesteś pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykli oszuści i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówcie, że daliście się nabrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie przyszedł pocztą oszukany nakaz przypominający nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. poprosiłem o pomoc w serwisie ***mamnakaz.pl. od razu zorientowali się, że to oszustwo. przed zapłatą zawsze poproś profesjonalistę, aby sprawdził pismo, którego nie jesteś pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...