Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

12 lat dla Doroty D. (wideo)

Utworzony przez sasiad, 25 lutego 2008 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Moda MTV Brava Big Brothery Bary itp. i mamy rezultaty......tam bezmyślność i brak odpowiedzialności są promowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasiad napisał:
Moda MTV Brava Big Brothery Bary itp. i mamy rezultaty......tam bezmyślność i brak odpowiedzialności są promowane.
Ta jasne, zawsze media winne. ... A matka w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dzieciobojstwo kk przewiduje kare od 3 m-cy do 5 lat. czy zmieniono klasyfikacje czynu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dann napisał:
za dzieciobojstwo kk przewiduje kare od 3 m-cy do 5 lat. czy zmieniono klasyfikacje czynu??
Tego nie wiemy. wiemy natomiast ze w DW pracuja sami "zetelni dzinnikarze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co ja wam napisze ze polska jest wogole jakas zacofana po pierwsze 12 lat wiezienia za to jak zabila dziecko? jabym jej k...dala szok poporodowy,sedzia -nie chce jej obrazac ale pisze ze skazana nie pochodzial z patologicznej rodzinny i co to ma wspolnego z zamordowaniem noworodka??Ja jestem z patologicznej rodzinny i co to znaczy ze mam zabic dziecko jak tylko urodze??chore:!Druga sprawa dziwicie sie ze w krajach arabskich kobiety sa bbite za cudzolostwo prawidlowo, wyszlas za maz trzymaj sie jednego niektorym daja dozywocie lub zabijaja za cos co zrobily zle co mowic jakby taka dzieciobojczyni miala wyrok skazana na smierc .moim zdaniem 12 lat to za malo za zabicie dziecka to bylo zaplanowane wszystko jaki szok poporodowy ?? a pozniej ona sobie pojechala jakby nigdy nic na zakupy?zeby uprawoac sex to byla odwazna ale zeby powiedziec o ciazy to jzu nie kurde ludzie lozka nadzieji w szpoitalach stoja dla takich kurde wyrodnych matek nie chcecie to oddajcie a nie zabijacie.. wrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...