Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-letni bandyci o mało nie zabili swojego rówieśnika

Utworzony przez miki, 22 października 2013 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Chwasty się wyrywa i utylizuje, nie pielęgnuje. Wyrwać chwasty póki nikogo jeszcze nie zabili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.Wejdź na tą stronę: http://tinyurl.com/telefonGPSNastępnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z takimi trzynastoletnimi dziećmi, zwyrodnialcami zrobić, jeśli już w tym wieku tak się zachowują, są tak spaczeni? A co będzie za kilka lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gazu na Majdanek z gnojami !!!!!!!!!!! Mogę sam wrzycać cyklon b i eliminować bandytów. 13 lat ma to gów............. a co zrobi jak będzie miła 20 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuścić wpier*** na środku litewskiego. Tak z 50 bacików, do żywego mięsa na du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
Weź jola spier***aj z tym naciągactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwasty się wyrywa i utylizuje, nie pielęgnuje. Wyrwać chwasty póki nikogo jeszcze nie zabili.
  Mądrego to i przyjemnie posłuchać! Róbmy skutecznie porządek z bandziorami, zanim oni zrobią z nas trupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry tytuł panowie dziennikarze, tak właśnie należy nazywać rzeczy po imieniu, nie ważne że ma tylko 13 lat, to zwykły bandyta. Zobaczymy co zrobi prokurator z tym bandytą, może znowu zbagatelizują sprawę. Pilnujcie sprawy i piszcie o tym. Śmieci należy usuwać ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, żyjemy w kraju, w którym prawo jest skonstruowane pod bandytów. Od wszystkiego są wyjątki, jest kupa luk prawnych, przez które można się prześlizgnąć żeby uniknąć kary. Prawo chroni bandytów - te dwa chwasty tutaj będą chronione z tytułu wieku, niepoczytalności i w ogóle będzie się jakaś gnida (adwokat) doszukiwać okoliczności łagodzących ( rozumiem jaka jest rola adwokata natomiast nie rozumiem jak można bronić spokojnie takiego chwasta i potem spokojnie spać..). Tak jak ktoś napisał wcześniej - chwasta trzeba wyrwać - nie pielęgnować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwasty tępić!!!!!!!!!! ale coz mówic - róbta co chceta - wychowanie bezstresowe sie kłania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych chłopców i jestem pewna ze pierwszy z nich czyli Oskar M zrobił to umyślnie ale nie wiem czemu drugi też on zawsze był spokojny myślę że ktos musiał go do tego nakłonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkiego powrotu do zdrowia dla pobitego 13-latka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie Państwo o bandytach, a ja chcę wyrazić szacunek dla kolegi poszkodowanego, który nie stracił głowy i nie zostawił chłopaka, a udzielił mu, jak umiał najlepiej, pomocy. A sam na pewno był w stresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę pojąć co siedzi w głowie tego gnoja, który skoczył na głowę poszkodowanego normalnie szok, mam 5 lat młodsze dziecko i nie wyobrażam sobie co będzie gdy nie daj boże go spotkałoby coś podobnego, ten Lublin stacza się na dno przez takich gnojków degeneratów co mają nasrane we łbach, a rodzice co?? od czego są?? pewnie takie same zjeby jak i synio- masakra!!! Do gazu takich sku***eli!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...