Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-letnia amatorka dziecięcych wózków

Utworzony przez UP, 5 września 2009 o 16:56 Powrót do artykułu
A jak mi ukradli wózek to dzielna policja umorzyła sprawę po 5 dniach. Już by lepiej od razu powiedzieli, żebym się od****** jak zgłaszałem przestępstwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cytat: "Dzielnicowy z VII Komisariatu Policji w Lublinie ustalił sprawcę kradzieży dziecięcych wózków. Amorką spacerówek okazała się 13-latka. Nieletnia skradła 3 wózki o łącznej wartości ponad 2000 tysięcy złotych . 13-latka nie potrafiła wyjaśnić swojego postępowania. Dziecięce pojazdy wróciły do właścicieli, a sprawą nieletniej zajmie się teraz sąd ds. Rodziny i Nieletnich." to jakies niezłe wózki skoro: 3 wózki mają wartość 2 miliony pln
0
Rozumiem, że od tysięcy do milionów to spory krok. Jednak czy wózków było trzy czy cztery można policzyć na palcach jednej ręki. Wygląda jednak na to, że REDAKTOR nawet do podstawówki nie chadzał.
0
takie dziwne, że kradła, szykowała już sobie wyprawkę dal swoich dzieci, no bo jak 15 latki rodzą,
0
Hahahaha, wózki za 2 mln PLNów, hahahahahaha. Brawo dla redaktora i życzę sukcesów w nowym roku szkolnym. Gimnazjum to już poważna sprawa ;D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: