Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

136 funkcjonariuszy przybyło lubelskiej policji

Utworzony przez siomik, 9 listopada 2011 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Nie 136
Ostatnio edytowany 16 listopada 2011 r. o 13:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 tysiące na początek na rękę. A potem emerytur w takiej wysokości jak mają policjanci nie dostaniemy my pracujący w innych zawodach. Przecież bez znajomości i poparcia był policjantów tatusiów nikt się do policji nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik - na 136 przyjętych nie widziałem ani jednego nasterydowanego;) a do Ciebie sonia- widzę wylewasz swą gorycz.. czyżby multiselect nie poszedł i strasznie przykro z tego powodu ? wcale się nie wdziwię.. osoby ztaką osobowością i nastawieniem że jak do policji to tylko z plecami nie mają prawa wstąpić w szeregi ... znajdz sobie najlepiej inną pracę - fizyczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oni są źle umundurowani??? umundurowanie ćwiczebne plus niebieska koszula??? Śmiechu warte! Tak mogą chodzić kadeci w Szczytnie lub oficerowie. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!!! Pacjenci, którzy przebywali w oddziałach neurochirurgicznych w województwie lubelskim i którym kilkukrotnie przesuwano terminy operacji - nie podając przyczyny lub żądano w zamian za zabieg gratyfikacji finansowej - proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: 800 808 808 lub o wypełnienie stosownego formularza dostępnego na stronie: https://www.cba.gov.pl/portal/pl/zgloszenie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie chce mi się nawet pisać jak widzę Pana .... Nie napiszę kogo bo mi postępowanie zrobi za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sonia napisał:
chętnych do żadnej pracy nie brakuje, więc dziwią mnie artykuły (chyba na zamówienie) w których się próbuje wmówić społeczeństwu że nie ma chętnych do pracy w policji lub w wojsku, bo to taka ciężka praca. Moim zdaniem nie jest trudniejsza niż w innych zawodach. Pracuja tyle samo godzin miesięcznie co i inni. Jeśli więcej godzin- to więcej zarobia. Jeśli pracuje w nocy to ma wolne w dzień. Przestańcie robić z nich takich męczenników. Jeśli jest im za cięzko to przecież nie ma obowiązku pracy w tym zawodzie. A zarobki nie są złe . Ponad 2 tysiące na początek na rękę. A potem emerytur w takiej wysokości jak mają policjanci nie dostaniemy my pracujący w innych zawodach. Przecież bez znajomości i poparcia był policjantów tatusiów nikt się do policji nie dostanie.
chyba komuś w lecie słońce głowe zdrowo dogrzało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...