Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latek specjalistą od kradzieży nawigacji w Lublinie

Utworzony przez mach, 29 sierpnia 2011 r. o 15:54 Powrót do artykułu
cóż... zrobić zdjęcie, pocztą pantoflową rozpowszechnić i będzie wiadomo na kogo uważać... oczywiście niewykonalne (mimo, że narybek się rozwinie i będzie kradł większe rzeczy) ale zastanawiam się po co kusić złodzieja i zostawiać sprzęt w samochodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!!! nocnyszejker.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam samochód za 150 tys zł, więc jak ma takie "popierdułki" kraść to mi to nie przeszkadza. Lepsze to niż kradzież całego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby dostał porządny wpier**dol już nigdy nie ośmieliłby się podejść bliżej czyjegoś samochodu. A tak, w naszym kraju może dostanie kuratora, który odwiedzi go dwa razy do roku a ten mały śmieć dalej będzie kradł cudzą własność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merys napisał:
Mam samochód za 150 tys zł, więc jak ma takie "popierdułki" kraść to mi to nie przeszkadza. Lepsze to niż kradzież całego samochodu.
buhahahaha, a potem się obudziłem... samochody już rzędu 50-60 tys. mają i radio i nawigację WBUDOWANE a więc niemożliwością jest kradzież, myślę ze tu chodzi tylko i wyłącznie o tańsze samochody, które nie posiadają nawigacji i właściciele dokupują ją oddzielnie i montują na szybach, to samo się tyczy radia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merys napisał:
Mam samochód za 150 tys zł, więc jak ma takie "popierdułki" kraść to mi to nie przeszkadza. Lepsze to niż kradzież całego samochodu.
Po twoje auto przyjdzie jak będzie o dwa lata starszy i nawigacje już go nie będą interesowały,więc śpij czujnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.5 tysiąca to tylko jakiś pewnie badziewnie markowy tomtom.Niech właściciel się cieszy że na mandatach za wjazd na zakazy teraz zaoszczędzi.No i zapewne kupi coś tańszego a z lepszą mapą,która nie prowadzi pod górę na lubartowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna udana akcja policji zupełnie przez przypadek. Gdyby nie te przypadki to wykrywalność pewnie byłaby zerowa lub gdyby złodziejaszek nie wyglądał na 14-latka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...